Czech Republic

Už se cítím opravdu dobře, hlásí pardubický záložník Hlavatý

„Už se cítím fakt dobøe,“ uklidnil fanoušky malı blonïák v rozhovoru na klubovém Facebooku. Na høištì se ve Vítkovicích dostal už v jednatøicáté minutì, ještì za nerozhodného stavu støídal kolegu Michala Surzyna.

„Míša má tendenci se hodnì nabízet, takže jsme si od nìho slibovali, že budeme víc v kombinaci a podržíme balon. Chtìli jsme se dostat víc do hry,“ vysvìtlil pomìrnì brzkou vımìnu jeden z pardubickıch trenérù Jaroslav Novotnı.

„Pøekvapilo mì, že jsem šel na høištì už v tomhle èase, ale byl jsem pøipravenı. vysvìtlil pomìrnì brzkou vımìnu jeden z pardubickıch trenérù Jaroslav Novotnı.Tìšil jsem se, že si zahraju, jsem však smutnı z toho, jak to dopadlo,“ nekøepèil Hlavatı.

Ve své ligové premiéøe totiž musel skousnout hodnì nepøíjemnou porážku. Jeho tım se proti Baníku Ostrava nezmohl na nic. „Vùbec nám to nevyšlo. Prakticky jsme neohrozili branku, vıkon byl hodnì mdlı,“ neskrıval Hlavatı.

Ve 39. minutì pøišla první chyba jeho spoluhráèù. Tomáš Zajíc v pohodì hlavièkou pøekonal Marka Boháèe a v 61. zvyšoval na 2:0 Azevedo. Deset minut pøed koncem byl po druhé žluté kartì vylouèen Jan Prosek a v samém závìru se po standardce radoval Pod Vinicí nechtìnı Muhamed Tijani.

Tolik krátká a poslední rekapitulace sobotního zmaru. „Byli jsme zakøiknutí, nechtìli jsme vùbec hrát, nebìhalo nám to a nemìli jsme šávu. Baník naopak ano a jednoznaènì si šel pro vıhru,“ zhodnotil Hlavatı.

O nìj Vıchodoèeši pøišli v srpnu v pohárovém zápase s Kolínem (prohra 1:2 po penaltách). Hlavatı si tehdy pošramotil vazy v koleni, ze høištì však odešel sám.

Zato spoluhráèi Lukáši Pfeiferovi museli ve stejném utkání po podobném zranìní z pažitu pomáhat. Kouè Jiøí Krejèí odhadoval, že Hlavatı bude hned zpátky, daleko delší podle nìj mìla bıt právì Pfeiferova rekonvalescence. Ten však stihl hned první ligové kolo v Jablonci, Hlavatého absence trvala pøes mìsíc. 

Football news:

Miralem Pjanic: Sorry didn't trust the players at Juventus. It's a shame when people are judged incorrectly
Wenger on why he didn't mention Mourinho in the book: he Didn't want to talk about Jose, Klopp or Pepe because they are still working
The perfect project to lose money. An idea for dreamers. Tebas on the European Premier League
The Catalan authorities refused to postpone the referendum on a vote of no confidence in Bartomeu. It will be held on November 1-2
La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the