Czech Republic

U fotbalistů Teplic po porážce se Spartou končí trenér Hejkal

Teplice - U fotbalistů Teplic končí trenér Stanislav Hejkal, který to oznámil po domácí prohře 0:1 se Spartou v 9. kole první ligy. Severočeši prohráli sedm z posledních osmi utkání nejvyšší soutěži a jsou až na 15. místě tabulky.

Hejkal dostal od vedení klubu ultimátum získat v ligových zápasech s Bohemians 1905 a dalším pražským soupeřem Spartou minimálně tři body, ale teplický tým oba zápasy prohrál. "Skláři" v aktuálním ročníku z devíti kol pouze dvakrát zvítězili a utrpěli hned sedm porážek.

"Mám tady zítra sraz s vedením, ale musíme se k tomu postavit jako chlapi. Vedení mi dalo jasné ultimátum, já ho nesplnil. Samozřejmě je to konec Hejkala v Teplicích," uvedl padesátiletý trenér na on-line tiskové konferenci.

fotbal Teplice 1. liga Sparta trenér 9. kolo Hejkal

Football news:

Phil Neville took over Inter Beckham
Jose Mourinho: You can buy one of the best defenders in Europe for 70 million, or you can take someone who needs development
Ex-Arsenal midfielder Wilshere has signed a contract with Bournemouth
Ole Gunnar Solskjaer: Pogba played superbly against Liverpool. Manchester United manager Ole Gunnar Solskjaer commented on the performance of midfielder Paul Pogba in the match of the 19th round of the Premier League with Liverpool
To beat Real Madrid and Barca in three days is an atrocity. Athletic Director about the Spanish Super Cup
Poland coach of Bzenec left his post
Carlos Tevez: I won't stop playing for my family. It was important to win the Maradona Cup