Czech Republic

Tyson při návratu do ringu remizoval v exhibici s Jonesem

Pro nìkdejšího šampiona tìžké váhy Tysona to bylo první vystoupení v ringu po 15 letech. Vydìlané peníze vìnuje nìkdejší „zlı muž“ na charitu. „Tohle je lepší než bojovat o titul. Teï jsme filantropové. Mùžeme udìlat nìco dobrého pro svìt. Musíme to zopakovat,“ øekl po zápase Tyson, jehož odmìna má èinit deset milionù dolarù.

I když šlo jen o exhibici, Tyson ukázal, že je ve svém vìku v dobré formì. „Ty jeho rány na tìlo si každopádnì vybraly svou daò. Dostat od Mikea ránu stojí za to. S remízou jsem v pohodì. Možná bychom si to mohli zopakovat,“ prohlásil Jones. Støíbrnı medailista z olympijskıch her v Soulu 1988, kterı v minulosti držel mistrovské pásy ve ètyøech váhovıch kategoriích zároveò, nastoupil k zápasu v rukavicích a trenkách v barvách Los Angeles Lakers, jimiž uctil památku zesnulé basketbalové legendy Kobeho Bryanta.

Jones naposledy boxoval pøedloni, kdy vylepšil svou bilanci v profesionálním ringu na 66 vıher a devìt porážek. Tyson má na kontì 50 vítìzství a šest proher. Profesionální kariéru uzavøel v roce 2005 porážkou s Irem Kevinem McBridem.

Míval problémy s drogami, dostal se do finanèních potíží a nìkolikrát byl zatèen za rùzná napadení, v poslední dobì však získal znovu chu boxovat. Na návrat do ringu se pøipravoval od jara. Pùvodnì chtìl boxovat s Evanderem Holyfieldem, jemuž v památném souboji o titul v èervnu 1997 ukousl kus ucha a byl diskvalifikován, ale nedohodli se.

Football news:

Arteta on Ozil: It is always sad when such a figure leaves
Alabai will move to Real Madrid in the summer. The contract for 4 years is agreed, the salary is about 11 million euros (Marca)
Stefano Pioli: We will look at the table in April. For Milan, every match is the most important
Zlatan Ibrahimovic: Together with Mandzukic, we will scare the opponents of Milan. He signed a contract
Milan scored 43 points in 18 rounds - the best result since the 2003-04 season. Then the club became the champion
Aubameyang scored a double in a Premier League match for the first time in the season. Parti's first assist for Arsenal
Chelsea want to buy Holand in the summer and are ready to break their transfer record (The Athletic)