Czech Republic

TELEVIZIONÁŘ: Britská tajná služba volá posily ze Hry o trůny

A jestliže se fanoušci vrhli na Hru o trùny, musely její tváøe pøestoupit do hry tajnıch agentù. Dokonce hned tøi, jmenovitì herci Kit Harington, Elyes Gabel a Tim McInnerny. 

Klíèovou roli samosebou dostal Harington èili milovanı Jon Sníh, kolem jehož (ne)pøežití ve Høe o trùny se vedly zuøivé dohady. Pravda, dovìtek k seriálu MI-5 je podle internetového hodnocení slabší než pùvodní cyklus, ale poøád je to solidní žánrová podívaná. 

Když z vyšetøovací vazby MI5 unikne jistı terorista a šéf oddìlení, kterého hraje Peter Firth, kvùli vynucenému odchodu z funkce skoèí za noci z mostu do Temže, musí zdevastované oddìlení povolat posilu z Moskvy. 

Tedy právì Haringtonova bıvalého agenta, jenž odhalí, že šéfova sebevražda nemusí bıt pravdivá, zatímco Londınu hrozí zcela reálnı teroristickı útok. 

List Empire v recenzi napsal, že slušnı vısledek se pohybuje „nìkde mezi Le Carrém a Bondem, ale s úspornım rozpoètem v souladu se škrty vládních vıdajù Spojeného království, které ho drží mimo skuteènou hru s vysokımi sázkami“.

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net