Czech Republic

Prima COOL ukáže, jak se kolem světa dá cestovat na skateboardu

Každı vılet má stanovené lokální cíle, ale hlavní myšlenkou a konceptem celého projektu je zažívat ty nejšílenìjší vìci na každodenní bázi. Cestování po svìtì není složité ani drahé, a díky Tomášovì partì diváci zjistí, že k cestì kolem svìta staèí opravdu minimum plánování, láká diváky Prima v tiskové zprávì.

Podle Vintra dokument vznikl jako vzpomínka na to, co jeho patra zažila, ale i aby co nejširší veøejnosti mohl ukázat, že cestování není nic složitého. „Nemusí to bıt ani drahé, ani komplikované. A právì o tom je celı SkateTripping – abychom všem ukázali, že stojí za to se sebrat, zabalit si vìci a jet za poznáním,“ vysvìtlil Tomáš Vintr.

Nìkolikanásobného vítìze Mistrovství ÈR ve skateboardingu a jeho partu mohou diváci v pìtidílném dokumentu SkateTripping sledovat v èínském Chengdu, malajském Kuala Lumpuru a Langkawi, thajském Koh Lipe, americkém New Yorku, Kanadì nebo jihoamerickém Chile a Peru.

Kromì Tomáše Vintra se v jednotlivıch epizodách objevují i další profesionální skateboardisté jako Richard Tury (Slovensko), Zander Gabriel (USA), Daisuke Nakaura (Japonsko), Kieron Brody (Malajsie), Yuto Horigome (Japonsko) a Dave Bachinsky (USA).

Football news:

Rummenigge on the Euro: UEFA President thinks it would be wiser to host the tournament in one country
Nacho will not play with Alcoyano. Real Madrid defender has been in contact with a coronavirus infection
Cuadrado has recovered from covid and can play with Napoli
Inter have offered to rent Origi from Liverpool
Messi, Ronaldo, Neymar, Lewandowski and Ramos-in the symbolic team of the year from the UEFA website
Berbatov on Bale: He will be returned to Real Madrid if he does not start to show the level that Mourinho expects
Pogba's time at Manchester United is running out again. The club did not buy a top player, but a beautiful story for social networks, Paul lost the battle for influence to Brun