Czech Republic

Příliš krve i na MMA. Harrisonová soupeřku týrala dvě kola, pak byl zápas ukončen

Otrlí fanoušci bojových umění na nějakou tu kapku krve na žíněnce nehledí. Zápas mezi Kaylou Harrisonovou a Courtney Kingovou v rámci MMA soutěže Invicta Fighting Championship ale připomínal jatka.

O jednostranný průběh duelu se postarala suverénní Harrisonová, královna organizace PFL, která hned na začátku souboje způsobila soupeřce loktem tržnou ránu v obličeji a Kingovou následně zasypávala i na zemi jednou ranou za druhou. 

Po pěti a půl minutách naprosto dominantního výkonu šampionky tak vypadalo bojiště jako scéna z hororového filmu. Kingová měla celou tvář od krve a stopy její marné obrany se nacházely po celé žíněnce i na těle vítězné Harrisonové. 

Rozhodčí proto zápas na konci druhého kola raději předčasně ukončili technickým k.o., aby předešli vážnějšímu zranění na straně Kingové. 

Nejen podle ohlasů na sociálních sítích, ve kterých často padala slova jako "masakr", "brutalita" či "horor", ale přišlo rozhodnutí o ukončení zápasu až příliš pozdě. 

Zápas za "barbarský" označila i samotná Harrisonová. "Překvapilo mě, kolik krve všude bylo a že to doktoři neukončili. Bylo to odporné, její krev byla všude, dokonce jsem na ní několikrát uklouzla," prohlásila po souboji vítězka.

Třicetiletá Harrisonová, která dokázala dvakrát vyhrát olympiádu v judu a od svého přestupu k bojovým uměním v roce 2018 neprohrála (8-0), si každopádně svým výkonem znovu hlasitě řekla o duel v nejprestižnější MMA soutěži, UFC.

V kuloárech se dokonce hovoří o možném souboji s královnou dvou tříd UFC, Brazilkou Amandou Nunesovou. "Ze zcela osobních důvodů bych se s Amandou moc ráda utkala a zjistila, jak na tom jsem. Ale zatím nejsem připravena, ještě ne," říká samotná Harrisonová. 

Slibný duel se každopádně neodehraje dříve než v roce 2022, neboť na příští rok má Harrisonová ještě kontrakt v jiné profesionální lize, PFL.  

Football news:

Eriksen pro goal for Milan: It was the perfect free kick for me. I am very happy
Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams
UEFA has no plans to abandon the Euro in 12 cities. Other options are undesirable