Czech Republic

Porážku chceme odčinit, volá písecká trenérka Keclíková

„Mìly jsme špatnı zaèátek obou poloèasù. Domácí si vytvoøily velkı náskok, kterı už jsme pak nedokázaly smazat. Na dlouhé cestování se vymlouvat nechceme, ale vliv to má,“ pøiznává písecká trenérka Kateøina Keclíková.

Odèinit první zaváhání chtìjí Jihoèešky v dalším kole doma, kdy v sobotu od 15 hodin pøivítají tım Dunajské Stredy. „Vìøím, že prohra holky motivuje k lepšímu vıkonu. Zápas jsme si rozebraly a víme, na èem musíme zapracovat. Neèeká nás nic jednoduchého, ale budeme chtít uspìt,“ velí kouèka.

I pøes prohru zùstává Písek v neúplné tabulce druhı za stoprocentním Mostem. Nejbližší soupeø jihoèeského celku Dunajská Streda má za sebou dva duely - v jednom remizoval proti Duslo Ša¾a, ve druhém kole padl o tøi branky s Michalovcemi. 

Podle trenérky by Dunajská Streda nemìla bıt otloukánkem nejvyšší soutìže házenkáøek. „Mají kvalitní tım, velmi dobøe poskládanı. Poctivì se pøipravíme a musíme podat perfektní vıkon, abychom uspìly,“ uvìdomuje si Keclíková.

Písecké házenkáøky by znovu mìla táhnout nejlepší støelkynì soutìže Tereza Pokorná, která za tøi kola nastøílela 22 branek. Daøí se i Veronice Benešové (14) a Kristınì Kubišové (13).

Football news:

Chalhanoglu will move to Manchester United as a free agent in the summer of 2021 (Christian Falk)
Benzema, Carvajal, Ramos and Valverde will not play with Alaves due to injuries
Ronaldo will not play against Benevento. Pirlo gave him a rest
Zidane on Real Madrid's downturns: Stability in football is the hardest thing to achieve. The problem is not in relation
Alaba's agent wants to start talks with Chelsea and PSG in January
Klopp on the Premier League calendar: No matter what I say, it won't help. Waste of time
Barcelona paid tribute to Maradona with a minute of silence before training