Czech Republic

Policie po loupeži v Ostravě hledá potetovanou ženu a šišlajícího muže

Incident se stal na konci èervence na autobusové zastávce Svinovské mosty v Ostravì. „K poškozeným pøistoupila neznámá žena s mužem a dožadovali se penìz, které jim údajnì mìl jeden z mužù dlužit,“ uvedla policejní mluvèí Eva Michalíková.

Konfrontovaný muž si ale žádného dluhu nebyl vìdom, proto agresoøi pøitvrdili. „Podezøelý muž poškozeného svalil ze sedaèky na zem a držel ho v kravatì. Fyzicky jej napadal i poté,“ informovala Michalíková.

Známá napadeného chtìla zavolat policii, ale v tom ji násilím pro zmìnu zabránila druhá z dvojice podezøelých. Útoèníci pak vzali obìtem hotovost, mikinu i skateboard. „Celková škoda byla vyèíslena na zhruba 10 tisíc korun,“ zmínila Michalíková.

Pachatelùm hrozí v pøípadì dopadení až deset let za møížemi, s jejich ztozožením by policii mohla pomoci veøejnost.

Dvojice má výrazné rozpoznávací znaky, žena má napøíklad na lýtkách výrazné tetování ve tvaru mašle, muž zase z dùvodu chybìjících zubù šišlá. 

Veøejnost mùže navíc èerpat z fotografií podezøelých, které policie zveøejnila. „Informace k dotyèným, èi k odcizeným vìcem lze kdykoliv telefonicky sdìlit na bezplatné lince 158,“ dodala mluvèí.

Football news:

Mostovoy about the departure of Rostov: Money debauchery plays a cruel joke. Maccabi knocked out the millionaires
Godin moved from Inter to Cagliari
Head Of Atletico: Bartomeu will be one of the great presidents of Barca. History will prove him right
Referee Taylor awarded a penalty to Bayern for Alaba's foul on Rakitic. Ocampos scored
Another night when we are not at ease: A sad picture of the fall of Rostov in European competitions
Valery Karpin: Rostov, having scored a goal, got hooked psychologically, stopped pressing. In the End, there were no forces
Glebov received a red card for a foul on a Maccabi player in midfield. Var on match no