Czech Republic

Plíšková - Ostapenková. Česká favoritka bojuje o další kolo proti bývalé šampionce

Před utkáním

Karolína Plíšková

Karolína Plíšková

-

Jelena Ostapenková

Jelena Ostapenková

-

Tenisové French Open v areálu Rolanda Garrose sice dostalo nový termín, podmínky pro hráče a hráčky jsou úplně jiné než na přelomu května a června, přesto to však na prestiži největšímu antukovému turnaji neubírá. Každý hráč se chce dotknout svatého grálu v podobě trofeje pro vítěze. Jinak nepřemýšlí ani Karolína Plíšková, která je v hlavním městě Francie druhou nasazenou hráčkou. Česká tenistka sice není na antuce tak doma jako například Simona Halepová, přesto patří do užšího okruhu favoritek. Cesta do finále je ale trnitá, je třeba vyhrát šest utkání, abyste mohli hrát o vysněný triumf. Plíškovou dnes čeká teprve druhé kolo, ale soupeřka v něm bude obzvláště těžkou překážkou. Je jí totiž bývalá vítězka tohoto turnaje Jelena Ostapenková z Lotyšska.

Dobrý den, vítejte u online přenosu z utkání druhého kola tenisového French Open mezi Karolínou Plíškovou a Jelenou Ostapenkovou. Duel odstartuje po 11. hodině. 

Football news:

Fabio Paratici: We are negotiating a contract with Dybala. Interested in an extension
Mats Hummels: Klopp's Press conferences are evening talk shows
Umtiti on leaving Barca: there Were contacts with Lyon, but nothing concrete
Calm down, dad, I'm not on the field yet! 😂 . Rodrigo joked about Modric's pass in the out when the Brazilian came on as a substitute
Luka Modric: I'm too old to go back to Tottenham. I want to play for a few more years
Adama Traore: I don't think speed is related to skin color
Riyad Marez: If I went to Marseille, they decided that I was not good enough