Czech Republic

Parkurová Global Champions bude mít i v roce 2021 vrchol v Praze

Praha - Parkurová série Global Champions vyvrcholí v Praze i v příštím roce. Podle dnešní informace pořadatelů budou elitní jezdci v O2 areně závodit od 18. do 21. listopadu. Závěr letošního ročníku byl v pondělí zrušen kvůli opatřením proti šíření koronaviru.

"V návaznosti na rozhodnutí organizátorů seriálu Global Champions potvrzujeme, že i vrcholná akce sezony Prague Playoffs byla přeložena a uskuteční se v listopadu 2021," uvedl předseda organizačního výboru Jan Andrlík v tiskové zprávě.

V pondělí zástupci parkurového seriálu, v němž závodí i česká reprezentantka Anna Kellnerová, zrušili všechny zbývající letošní závody. Sezonu obnoví až v roce 2021. Jezdci se naposledy na kolbišti představili na začátku března v Dauhá.

V Praze se vrchol parkurové série uskutečnil i v roce 2018 a loni. Vstupenky, které si fanoušci již zakoupili na letošní akci, zůstávají v platnosti. V případě, že divákům nový termín akce nevyhovuje, můžou požádat o vrácení vstupného.

jezdectví Praha parkur koronavirus Global Champions

Football news:

Solskjaer on Southampton's 96th-minute goal: Manchester United won a lot of games like this. This is football
Inter came in second place in Serie A. Juventus has 8 points more, with 6 more rounds to play
Maguire on the draw with Southampton: We controlled the game and did enough to win
Maradona could become the face of the world Cup-94 for 100 million dollars. Diego refused – the contract required him to take American citizenship
Benzema scored his 19th La Liga goal. Messi Has 22
Belotti is the first Torino player in 43 years to score at least 15 goals in two consecutive seasons
Martial became the tenth Manchester United player to score 50 goals in the Premier League