Czech Republic

Paddock liga amerického fotbalu čeká před branami play-off

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Komerční sdělení Sport se v Česku dočasně zastavil a americký fotbal není výjimkou. Nařízení vlády k zastavení sportu dopadlo na Paddock ligu amerického fotbalu přesně po konci základní části. Nyní se v napětí čeká, jak se bude situace kolem koronaviru vyvíjet.

Rada České asociace amerického fotbalu o dalších krocích rozhodne v pondělí.

Čtveřice týmů Paddock ligy věří, že sezona pro ně ještě neskončila. Semifinálové duely byly původně naplánovány na tento víkend, ale tato varianta padla společně s vládním nařízením. V pondělí zasedne Rada České asociace amerického fotbalu. Na předchozím jednání Rada zrušila například ženské ligy společně s juniory a dorostem. V těchto soutěžích totiž zbývalo dohrát větší počet zápasů.

V Paddock lize už zbývá odehrát pouze tři zápasy, dvě semifinále a finálový Czech Bowl. Do letošního ročníku se nepřihlásil loňský vítěz Prague Lions, a tak bylo jasné, že na trůn usedne nový tým. Pouze Ostrava Steelers má zkušenosti z finálového Czech Bowlu. A zatím stále je jediným mimopražským týmem, který dokázal titul vybojovat. Jenže to bylo v roce 1997. Blízko byli Steelers v posledních třech letech, ale pokaždé ve finále prohráli. Vysočina Gladiators, Brno Sígrs ani Ústí nad Labem Blades dosud ve finále nehráli. Blades se do semifinále probojovali poprvé v historii klubu.

Je tedy jasné, že týmy stojící před branami historického úspěchu, chtějí play-off odehrát a uzavřít tak netradiční rok 2020. Pro týmy Paddock ligy to byla nezvykle dlouhá sezona. Nejprve se týmy připravovaly na tradiční začátek na přelomu března a dubna. Ve vrcholné fázi přípravy se sezona odsunula na srpen a nyní týmy čekají, jestli dostanou příležitost sezonu dohrát. Současná situace kolem koronaviru tomu ale příliš nenasvědčuje.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat v pravidelném magazínu Touchdown. Devátý díl je na programu v pátek od 22:05.

Football news:

We have a big battle ahead of us. Conor and Sergio Ramos agreed to a fight
Tuchel on the match with Manchester United: Victory is mandatory. Coming to England for her is a big challenge
Jimenez will miss Atletico's games with Real Madrid and Salzburg due to a hip injury
Gladbach midfielder Neuhaus: it's a Pity that we didn't close the issue with reaching the 1/8 final of the Champions League. Let's clear this up in Madrid!
Ex-Manchester City and Arsenal defender Gael Clichy moved to Servette
Son of Maradona: number 10 should be withdrawn from circulation in Barca and other teams of his father
Diogo DotA: Ronaldo was my hero. For children from Portugal, he was always an example