Czech Republic

ONLINE: Krejčíková hraje o čtvrtfinále v Ostravě proti Azarenkové

Duel Krejèíkové a Azarenkové zahajuje druhé kolo turnaje. Obì tenistky spolu hrají poprvé, favoritkou utkání je Bìloruska - nìkdejší svìtová jednièka a dvojnásobná vítìzka Australian Open platí ve svıch 31 letech za zkušenou a ostøílenou hráèku.

Pro Azarenkovou jde o první zápas dvouhry na turnaji, nebo jako ètvrtá nasazená hráèka mìla v prvním kole volnı los. Na ostravském kurtu se však objevila už v pondìlí, kdy ve dvojici s Karolínou Muchovou neúspìšnì bojovala v prvním kole ètyøhry.

To Krejèíková, nyní 85. hráèka žebøíèku, má za sebou nejen vítìzství v prvním kole nad krajankou Martincovou, ale také zvládnutou kvalifikaci. Kromì zápasu proti Bìlorusce nastoupí dnes èeská tenistka ještì k prvnímu utkání na turnaji ve ètyøhøe.

„Je to odmìna za moje vıkony. Bude to další zápas s top hráèkou, se kterou nemám šanci si zahrát každı tıden. Jedinì tak se mùžu zlepšovat,“ øekla Krejèíková k utkání s Azarenkovou, která je aktuálnì svìtovou ètrnáctkou. Èešku èeká sedmı zápas se soupeøkou z dvacítky žebøíèku WTA.

Turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

Støedeèní program

Anisimovová (USA) - Mertensová (7-Belg.), Azarenková (4-Bìl.) - Krejèíková (ÈR), Ostapenková (Lot.) - Martièová (5-Chorv.), nejdøíve od 18:00 Svitolinová (1-Ukr.) - Sakkariová (Øec.), Kontaveitová (8-Est.) - Sorribesová (Šp.).

Strıcová, Matteková-Sandsová (3-ÈR/USA) - Dabrowská, Stefaniová (Kan./Braz.), Krejèíková, Siniaková (2-ÈR) - Listerová, Voráèová (Švéd./ÈR).

Football news:

Scott Micromini: Pogba is misunderstood. This is an amazing player, his failures fanned
Andrea Pirlo: Ronaldo is an additional advantage, but Juve must play their own football without him
Inzaghi on the draw with Juve: we Could have won if Benevento had been smarter on the counterattack
Milner about VAR: We need a serious discussion. I feel that I have cooled down to the game in its current state
Flick about 3:1 with Stuttgart: we Understand that for such a game we will not get awards for beauty, but Bayern achieves results
Cloud has 112 dry games out of 200 for Atletico in La Liga. This is a record
Mahrez on Burnley's hat-trick: the Third goal is the best - I don't often score with my head. But city's victory is more important