Czech Republic

ONLINE: Krejčíková a Siniaková budou hrát v Ostravě semifinále čtyřhry

Zatímco z prvního kola Èešky postoupily celkem hladce ve dvou setech, ve ètvrtfinále svedly bitvu proti švıcarsko-polskému páru Teichmannová, Linetteová, kterou musel rozhodnout až super tie break. Domácí tenisky postoupily dál po vısledku 6:4, 2:6 a 10:5.

To Dabrowská se Stefaniovou zatím v ostravské ètyøhøe neztratily ani set. Ve ètvrtfinále zastavily èesko-americké duo Matteková-Sandsová, Strıcová vısledkem 6:4, 7:6.

Krejèíková se Siniakovou jsou posledními Èeškami, které zùstávají ve høe. Ostatní krajanky ve dvouhøe i ètyøhøe už jsou ze hry venku. Podaøí se domácím tenistkám dosáhnout na další postup? Semifinálové utkání zaèíná krátce po 12. hodinì a je prvním zápasem dnešního programu.

Podrobná online reportហod 12 hodin.

V Ostravì mùže dojít na bìloruské finále

Ve druhém semifinále ètyøhry se veèer støetnou turnajové jednièky Elise Mertensová, Sabalenková a ètyøky Kirsten Flipkensová, Demi Schuursová.

Boje o finále dvouhry zaènou na turnaji v Ostravì ve 14 hodin. Jako první se na centrálním dvorci pøedstaví Maria Sakkariová z Øecka proti Viktorii Azarenkové z Bìloruska, po nich se utkají Amerièanka Jennifer Bradyová a další Bìloruska Aryna Sabalenková.

Turnaj žen J&T Banka Ostrava Open 2020

Sobotní program

Krejèíková, Siniaková (2-ÈR) - Dabrowská, Stefaniová (Kan./Braz.), 14:00 Sakkariová (Øec.) - Azarenková (4-Bìl.), Sabalenková (3-Bìl.) - Bradyová (USA), Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Bìl.) - Flipkensová, Schuursová (4-Belg./Niz.).

Football news:

Due to Maradona's death, Boca juniors' playoff game in the Copa Libertadores was postponed for a week
Sterling's heel gave an assist to Foden in the Champions League match with Olympiacos
Messi on Maradona's death: he will stay with us because he is eternal
Jurgen Klopp: I Don't understand why you can let 2,000 people into the stadium for 60,000 spectators and the same 2,000 into the arena for 9,000
In honor of Maradona can rename the stadium of Napoli
The peak declined from knee surgery. He hopes to return in 4 months
The International Olympic Committee (IOC) and the Russian Olympic Committee (ROC) expressed their condolences over the passing of Argentine football player Diego Maradona