Czech Republic

ONLINE: Jágr v akci, Kladno ale prohrává 0:2, Kometa válčí v Boleslavi

Sedmaètyøicetiletı Jágr doléèil svalové zranìní a ve 3. kole zažívá obnovenou premiéru v nejvyšší domácí soutìži po více než šesti letech. Naposledy hrál extraligu pøi vıluce v NHL 8. ledna 2013 a tehdy v duelu s Litvínovem pomohl dvìma nahrávkami k vıhøe 3:2.

Nyní na ledì Energie zasáhne do zápasu, ve kterém Støedoèeši budou usilovat o první body po postupu do nejvyšší soutìže. Rytíøi nejprve prohráli v Tøinci 2:6 a pak 2:5 pøi domácí premiéøe s Hradcem Králové.

Slavnı útoèník ze zdravotních dùvodù vynechal vìtšinu utkání v minulé sezonì první ligy. V závìru ale Kladnu vıraznì pomohl k návratu mezi elitu.

Vedle kladenského nováèka soutìže mají nulu na kontì také Pardubice, které se pøedstavuje v Litvínovì, a Zlín, na jehož ledì nastupuje Olomouc.

S Karlovımi Vary zùstali bez porážky po dvou odehranıch kolech nové sezony pouze hokejisté Liberce a Mladé Boleslavi. Zatím velmi útoènì naladìní Bílí Tygøi, kteøí ve dvou zápasech dali 14 gólù, bojují na stadionu lídra tabulky Vítkovic. Støedoèeši, kteøí pro zmìnu mají se dvìma inkasovanımi góly nejpevnìjší obranu, na svém ledì hostí Kometu Brno.

Pìt zápasù zaèíná v 17:30, o pùl hodiny pozdìji startuje souboj dvou úèastníkù Ligy mistrù mezi Hradcem Králové a Plzní.

Football news:

Madness in Frankfurt: Eintracht 34 times hit the goal, but almost lost (saved 9 minutes before the whistle)
Real Madrid extended the contract with Casemiro until 2023 (Marca)
Teddy Sheringham: Pogba needs to leave for Manchester United to buy someone with the right mentality
In France, 400 fans came to watch illegal football. After the goal, they ran onto the field
Solskjaer on ighalo's loan: I Hope he can finish what he started, maybe by winning a trophy with Manchester United
Mueller on Alfonso Davis: The Munich runner constantly steals the ball from the opponent
Favre about 0:1 with Bayern: Borussia deserved a draw