Czech Republic

Olomoucký soud otevře případ vraždy tříleté dívenky v Přerově

Olomouc - Před olomouckým krajským soudem dnes stane třiadvacetiletá žena obžalovaná z vraždy tříleté dcery. Tragédie se stala loni v srpnu v jednom z přerovských bytů, dítě podle žalobců žena rdousila i bodala. Motiv jejího jednání dosud není znám. Případ má soud nařízen do středy, je možné že padne i rozsudek. Ženě hrozí 15 až 20 let nebo výjimečný trest. Byla obviněna v nejpřísnějším odstavci, vraždu spáchala podle kriminalistů zvlášť surovým nebo trýznivým způsobem.

Událost se stala loni 14. srpna, tělo dítěte bylo nalezeno v jednom z bytů v Purkyňově ulici v Přerově. Kriminalisté podali obžalobu v červnu, s uzavřením případu čekali na výsledky znaleckých posudků. Z nich nakonec vyplynulo, že je žena za své jednání zodpovědná.

Žena v minulosti užívala drogy, dosud nebyla stíhaná. Motiv jejího jednání policisté nevysvětlili, objasnit by se tak mohl až u soudu. Příjezdu policie podle obyvatel domu předcházelo zmatené chování matky dítěte, svědci tehdy mluvili o tom, že pobíhala po sklepě. Pro policisty, kteří na místě byli, šlo o jeden z nejhorších případů, jaký v kariéře zažili.

soud Přerov vražda dítě

Football news:

Umtiti on leaving Barca: there Were contacts with Lyon, but nothing concrete
Calm down, dad, I'm not on the field yet! 😂 . Rodrigo joked about Modric's pass in the out when the Brazilian came on as a substitute
Luka Modric: I'm too old to go back to Tottenham. I want to play for a few more years
Adama Traore: I don't think speed is related to skin color
Riyad Marez: If I went to Marseille, they decided that I was not good enough
Defoe scored the 300th goal of his club career. It's been 20 years since his first ball
Gattuso on 2:1 with Benevento: Napoli played too predictable before the break