Czech Republic

Odolena Voda sesadila liberecké volejbalisty z čela, opět vedou Budějovice

„Oproti vstupu do sezony se lepšíme zápas od zápasu. Dnes jsme dostali soupeøe pod tlak nejen servisem, ale byli jsme lepší i v dalších herních èinnostech,“ øekl kouè Aera Martin Kop.

Liberec se vyhoupl do èela tabulky po vıhøe (3:1) v Praze nad Lvy v páteèním kole, která pøedcházejí tradièním sobotním kvùli zpoždìní nabrané koronavirem. V sobotu ale neuspìli. „Domácí vyhráli zaslouženì. Tlaèili nás celı zápas servisem a hráli i vıbornì na ztrátu i pøesto, že jsme je nìkdy dostali do potíží, tak si to uhráli,“ uvedl libereckı trenér Michal Nekola.

Jihostroji staèila zhruba hodina, aby demonstroval svou sílu proti poslední Pøíbrami. „Jsou nìkde úplnì jinde než my, všechny posty mají kvalitnì zdvojené. My jsme nehráli dobøe, nedostali jsme se ani v jednom setu pøes dvacet bodù,“ øekl kouè Pøíbrami Petr Klár. Nejvìtší problém v obranì dìlal jeho tımu Kanaïan Schouten, kterı se za tøi sety dostal na 26 bodù.

KLUBZÁPASYVİHRYPROHRYSETYSKÓREBODY

Football news:

Inter is known as Inter. There's no reason to add anything else. Moratti on changing the club's name
Laporta on the election: For Messi to stay, the president must appear as soon as possible. The postponement only hurts
Schalke and Ajax have agreed to move Huntelaar
Zidane on the criticism: It doesn't matter if I'm tired or not. Not only does the coach work, there is a lot behind the club
Barcelona to challenge Messi's suspension for hitting Athletic player on the head
Wenger on Ozil at Fenerbahce: He needs a warm environment. He always chooses the right decision in the game, and this is brilliant
Til Schweiger's company made a sugar documentary about Schweinsteiger: not a single acute topic and no Lama at all