Czech Republic

"Obrovské trauma" italské hvězdy. V domě ji připadli ozbrojení lupiči

Bývalý italský fotbalový reprezentant Luca Toni se stal ve svém domě terčem ozbrojené loupeže. Třiačtyřicetiletý mistr světa z roku 2006 potvrdil informace kolující na sociálních sítích na svém účtu na instagramu. Nikomu z rodiny se při incidentu nic nestalo.

"Chtěl bych potvrdit, že jsem byl ve čtvrtek večer mezi 19:30 a 21:30 přepaden třemi lupiči v lyžařských maskách, kteří měli zbraně," uvedl vyhlášený kanonýr Fiorentiny, Bayernu Mnichov, Juventusu či Verony.

"Nejdůležitější je, že je moje rodina ok, nikomu z nás neublížili, i když to samozřejmě zanechalo obrovské trauma a velký strach. Je smutné, že si ti zločinci odnesli věci, které mají sentimentální hodnotu," dodal.

Případem se zabývá police, která na místo přijela těsně po činu. "Nejspíš je zavolal někdo ze sousedů, kterým bylo podezřelé auto před domem," podotkl Toni, jemuž patří v historickém pořadí italských střelců s 322 góly čtvrté místo.

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net