Neporazitelnost Aston Villy skončila. Výhru nováčka vystřílel hattrickem Bamford

Fotbalisté Leedsu rázně ukončili neporazitelnost Aston Villy v anglické lize. Díky hattricku Patricka Bamforda zvítězili v předehrávce 6. kola na hřišti birminghamského celku 3:0 a v tabulce se k druhému týmu soutěže přiblížili na dva body.

Aston Villa čtyři dosavadní zápasy vyhrála při skóre 12:2 včetně demolice mistrovského Liverpoolu (7:2), tentokrát ale svěřenci trenéra Deana Smitha narazili. Po bezbrankovém poločase neuhlídali Bramforda, který se během 19 minut prostřílel na třetí místo v tabulce kanonýrů. V 55. minutě otevřel sedmadvacetiletý útočník skóre z dorážky a pak dvěma technickými střelami do rohů branky rozšířil počet gólů v sezoně na šest.

O jeden zásah více mají na kontě jen Korejec Son Hung-min z Tottenhamu a Dominic Calvert-Lewin z vedoucího Evertonu.

Anglická fotbalová liga - 6. kolo:

Tabulka:

Lampard on 3-1 with Leeds: I'm absolutely thrilled. On another day we could have scored 5-6
Koeman on 1:2 with Cadiz: the Mood was not too good. Lost because of an error
Mbappe scored his 100th goal for PSG and shares 4th place in the club's goalscoring list
As a child, Monday played with stockings with straw or cans of stew. And he told my mother that he goes to tennis
Negredo scored for Barcelona after a mistake by Langle. Clement could not take the ball after an out, Ter Stegen did not have time to knock out
Kick It Out about whistling to players who took a knee in the championship: Applaud for ignoring hate speech
Flick about 3:3 with Leipzig: Crazy game. It is important that Bayern did not lose