Neapol v dramatické přestřelce remizovala v Sassuolu 3:3

Řím - Fotbalisté Neapole v dramatickém utkání 25. kola italské lize remizovali v Sassuolu 3:3. Hosté v 90. minutě proměnili penaltu, ale těsně před koncem ještě z pokutového kopu inkasovali. Neapol nevyužila šanci poskočit na čtvrté místo tabulky a je pátá. Sassuolu patří osmá příčka.

Domácí poslal do vedení ve 34. minutě vlastním gólem Nikola Maksimovič, jeho spoluhráč Piotr Zieliňski rychle odpověděl trefou do správné branky. Kapitán Sassuola Domenico Berardi v nastavení úvodní půle proměnil první penaltu zápasu.

Neapolského brankáře Alexe Mereta po změně stran zachránilo břevno a tyč. V 72. minutě srovnal Giovanni Di Lorenzo a v poslední minutě ho napodobil kapitán Lorenzo Insigne z dalšího pokutového kopu. Neapol však těsný náskok neudržela, protože v páté minutě nastaveného času nezaváhal z penalty ani domácí Francesco Caputo.

Italská fotbalová liga - 25. kolo:

Sassuolo - Neapol 3:3 (34. vlastní Maksimovič, 45.+1 Berardi z pen., 90.+5 Caputo - 38. Zieliňski, 72. Di Lorenzo, 90. Insigne z pen.),

20:45 AC Milán - Udine, Benevento - Hellas Verona, Bergamo - Crotone, Cagliari - Boloňa, FC Janov - Sampdoria Janov, Fiorentina - AS Řím.