Czech Republic

Krejčíková se Siniakovou budou hrát v Ostravě o finále čtyřhry

Ostrava - V semifinále čtyřhry halového tenisového turnaje okruhu WTA v Ostravě se dnes představí poslední české zástupkyně Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková. Nasazené dvojky deblového pavouka se o postup do finále utkají s kanadsko-brazilskou dvojicí Gabriela Dabrowská, Luisa Stefaniová. Jejich duel zahájí v poledne program dne.

Boje o finále dvouhry začnou na J&T Banka Ostrava Open 2020 ve 14:00. Jako první se na centrálním dvorci představí Maria Sakkariová z Řecka s Viktorií Azarenkovou z Běloruska, po nich se utkají Američanka Jennifer Bradyová s další Běloruskou Arynou Sabalenkovou.

V druhém semifinále čtyřhry se na závěr programu střetnou turnajové jedničky Elise Mertensová, Sabalenková a čtyřky Kirsten Flipkensová, Demi Schuursová.

Sobotní program turnaje J&T Banka Ostrava Open:

Krejčíková, Siniaková (2-ČR) - Dabrowská, Stefaniová (Kan./Braz.), 14:00 Sakkariová (Řec.) - Azarenková (4-Běl.), Sabalenková (3-Běl.) - Bradyová (USA), Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) - Flipkensová, Schuursová (4-Belg./Niz.).

tenis Ostrava ženy

Football news:

Goodbye, Dad Buba Diop. Thanks to you, I lived the most memorable tournament of my childhood
Nuno about 2:1 with Arsenal: We played amazing, very proud. Jimenez recovered
Arsenal scored 13 points in 10 opening matches - the worst result in 39 years
West Brom can be bought by us investors. The Chinese owner of the club wants 150 million pounds
Lampard on Mourinho's words about ponies: You have Kane, Son, bale and alli. We are all fighting to win the Premier League
Mourinho on winning the Premier League: Tottenham are not in the race, because we are not a horse, but a pony
Laurent Blanc: I will return to football, but in children's. Now coaches are being asked to increase the cost of players, I don't like it