Czech Republic

Krejčíková a Siniaková v Ostravě kvůli nemoci hrát nebudou

Ostrava - Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková odstoupily před dnešním semifinále čtyřhry z turnaje WTA v Ostravě. Poslední české zástupkyně na kurt nepustila nemoc Krejčíkové. Informovali o tom zástupci J&T Banka Ostrava Open 2020 v tiskové zprávě.

Druhý nasazený pár měl v ostravské hale zahájit dnešní semifinálový program zápasem s Gabrielou Dabrowskou a Luisou Stefaniovou. Do finále tak postoupil bez boje kanadsko-brazilský pár.

Ve 14:00 začne v Ostravě semifinále dvouher. Jako první se na kurt postaví čtvrtá nasazená Běloruska Viktoria Azarenková proti Marii Sakkariové z Řecka, po nich se utkají turnajová trojka Aryna Sabalenková z Běloruska a Američanka Jennifer Bradyová. Na závěr programu se v druhém semifinále čtyřhry střetnou turnajové jedničky Elise Mertensová, Sabalenková a čtyřky Kirsten Flipkensová, Demi Schuursová.

Sobotní program turnaje J&T Banka Ostrava Open:

Sakkariová (Řec.) - Azarenková (4-Běl.), Sabalenková (3-Běl.) - Bradyová (USA), Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) - Flipkensová, Schuursová (4-Belg./Niz.).

tenis Ostrava ženy

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net