Czech Republic

Komise rozhodčích: Krejčí ze Sparty měl být v derby se Slavií vyloučen

Krejèí hrál od 67. minuty se žlutou kartou a o tøi minuty pozdìji mìl od sudího Ondøeje Berky dostat druhou, když u postranní èáry srazil k zemi Petra Ševèíka.

K velké nelibosti slávistické lavièky však rozhodèí Krejèího nevylouèil, žlutou kartu místo toho obdrželi za protesty domácí trenér Jindøich Trpišovskı a vedoucí mužstva Stanislav Vlèek.

Dvou chyb se v sobotním utkání 29. kola druhé ligy mezi Pardubicemi a Vyšehradem, po nìmž Vıchodoèeši díky vıhøe 4:1 postoupili do nejvyšší soutìže, dopustil rozhodèí Ondøej Lerch.

Pardubice mìly kopat penaltu po ètvrthodinì hry, kdy vyšehradskı zadák Vojtìch Šandera fauloval ve vápnì Pavla Èerného. Lerch naøídil první pokutovı kop v 59. minutì a další o pìt minut pozdìji za zákrok Eda Kevina Kokorovièe na Brazilce Cadua.

Kontakt se však odehrál pøed šestnáctkou, což Lerch s asistentem Vítem Melicharem posoudili chybnì. Obì penalty promìnil Michal Hlavatı, kterı tak nasmìroval Pardubice k historickému postupu.

Football news:

Giovane Elber: Lewandowski is better than Messi now. Lionel is a genius, but this year Robert is unattainable
The head of the Belarusian Tribune was detained in Minsk. Max, we're with you
Karl-Heinz Rummenigge: FIFA is seriously thinking about awarding the Golden ball. I want Lewandowski to win
One Barca player among those starting the pre-season has contracted a coronavirus
Malinovsky settled in Italy: after the quarantine, he scored against Lazio and Juve, ahead of Mertens, Higuain and De Ligt in the ranking of the best players in Serie A
City are ready to give Coulibaly a 5-year contract with a salary of 10 million euros. Napoli wants 80 million for him^. Manchester City are working on the transfer of defender Kalidou Coulibaly from Napoli
PSG have a lot of injuries before the Champions League (even Tuchel!). Kerer broke his ear, but Mbappe is recovering furiously