Co můžete vymyslet, když mechanickou klávesnici s kvalitními tlačítky a spínači, co vydrží miliony úhozů, umí vyrobit každý, a v Číně i se zavřenými očima přidají blikající světýlka? V HyperX nejprve vsadili na vlastní technologii spínačů, a potom se rozhodli podsvícení klávesnice ještě vylepšit tím, že barvy pustí ven nejen nahoře, skrz písmenka a škvírami okolo, ale celou spodní polovinou tlačítek.

Tak vznikla Alloy Elite 2 s "pudinkovými tlačítky". Tak v HyperX označují "čepičky" nad spínači tvořené ze dvou vrstev pevného ABS plastu, ze kterého se vyrábí i kostky Lega. Inovace spočívá v tom, že spodní vrstva je průsvitně bílá, má to připomínat dezerty, jako je třeba panna cotta s malinovým pyré nad smetanovým želé. Smysl to má pouze jediný – aby klávesnice zaujala na pohled.

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru