Czech Republic

Kavij (KSČM): Nikoliv KSČM, ale USA vydírá občany ČR

České zdravotnictví přijíždí zachraňovat 28 lékařů z USA.

Kavij (KSČM): Nikoliv KSČM, ale USA vydírá občany ČR
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo
reklama

V případě pomoci kubánských lékařů, kteří se angažovali v boji s covidem na jaře nejen v Itálii, vše by zůstalo bez mediální odezvy. Solidarita zaoceánských bratrů, kteří „bravurně zvládli ve své zemi „první vlnu“ je ale jiného kalibru! Jde o politické gesto potvrzující podřízenost ČR americkým zájmům, především v otázce NATO. Samozřejmě posvěcené poslaneckou sněmovnou, která o souhlasu s pobytem vojenských zdravotníků jednala 27. října.

Solidarita USA v podobě působení amerických lékařů v pražské střešovické nemocnici je dobrým mediálním obrazem k veřejnosti v souvislosti se schvalováním státního rozpočtu, ve kterém KSČM nesouhlasí s přemrštěnou částkou pro potřeby armády, což vyvolává řev domácích válečných štváčů, prosazujících zájmy NATO (USA).

Anketa

Souhlasíte se zákazem vycházení od 21 do 5?

hlasovalo: 10929 lidí

Podle generála Opaty bude dokonce tímto nerozumným krokem ohroženo zabezpečení obranyschopnosti ČR. Ano, armáda „pyšnící“ se třemi desítkami kusů modernizovaných tanků obměnu techniky potřebuje. Techniku k zabezpečení vlastní obranyschopnosti země. Nikoliv techniku vyřazenou a předraženou od amerických spojenců k plnění úkolů vyslaných  českých žoldáků za zájmy globálního imperialismu s doménou USA.

Dnes je  státní kasa po skvělém 30letém hospodaření v kapitalismu prázdná, a to i díky značné korupci v resortu obrany. Nefunkční kalouskovy padáky, zbrojní zakázky na pandury, tatrovky či letadla CASA. Radary Věra, které naši armádu stály třikrát více než NATO. V seznamu předražených nákupů můžeme pokračovat. „Naštěstí“ aktéři zapojeni do armádní korupční chobotnice díky „činnosti“ soudní mafie můžou mít dále klidný spánek.

Kvičení  válečných štváčů z řad politiků i generality v čele s náčelníkem GŠ AČR Alešem Opatou ohledně nákupu techniky pro potřeby NATO vtahuje náš stát do další válečné konfrontace, tentokrát s Ruskou federací. Jaká je skutečná role příslušníků AČR, zapojených do mise v Pobaltí, se z oficiálních zdrojů nedozvíme. Zcela jistě ale nepřispívá ke zklidnění našich vztahů s RF.

Covid „mění“ svět. V zájmu jednotlivých států je otázka zabezpečení především zdraví svých občanů. Není to KSČM, která dle mainstreamu vydírá naši vládu v souvislosti se snížením financí pro Armádu ČR, ale USA, která neustále připomíná a domáhá se plnění našeho finančního závazku ve prospěch NATO.

(převzato z Profilu)

Psali jsme:

ArticleDetailRelatedProfileArticleLinkTitle Mgr. Miroslav Kavij

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: PV

Football news:

Benzema, Carvajal, Ramos and Valverde will not play with Alaves due to injuries
Ronaldo will not play against Benevento. Pirlo gave him a rest
Zidane on Real Madrid's downturns: Stability in football is the hardest thing to achieve. The problem is not in relation
Alaba's agent wants to start talks with Chelsea and PSG in January
Klopp on the Premier League calendar: No matter what I say, it won't help. Waste of time
Barcelona paid tribute to Maradona with a minute of silence before training
Benzema does not train in the General group and works indvidiualno