Czech Republic

Karviná - Zlín 0:2, hosté vyhráli potřetí v řadě, dva góly dal Poznar

Karvinští, kteøí pøedtím porazili Zlín tøikrát za sebou pøi skóre 8:1, doma v lize nebodovali se tımem z Hané vùbec poprvé po pøedchozích ètyøech vıhrách. V tabulce jsou Slezané desátí.

Utkání jsme sledovali minutu po minutì.

Zlín pøijel do Karviné povzbuzen vıhrou 1:0 nad Plzní z minulého tıdne, kterou mu gólem zajistil Poznar. Dvaatøicetiletı útoèník potvrdil dobrou formu i dnes. Odraženı míè mu poslal hlavou do bìhu Dramé, a i když byl Poznar tísnìn dvìma protihráèi, z hranice vápna zamíøil po zemi pøesnì k pravé tyèi. Trefil se po 35 sekundách a o 10 vteøin pøekonal dosavadní nejrychlejší gól této ligové sezony v podání slávisty Tecla.

V deváté minutì se Poznar radoval znovu. Jiráèkùv dlouhı pas do pokutového území posunul Dramé na nabíhajícího útoèníka Zlína a ten obstøelil vybìhnuvšího Neumana. Dal svùj pátı gól v ligové sezonì.

Ve 32. minutì mohl snížit Ostrák, kterı zhruba z 20 metrù trefil bøevno. Zlínskı gólman Dostál mìl štìstí, že se poté míè odrazil od jeho tìla do vzduchu a balon chytil. V závìru poloèasu se neprosadil ani Ndefe, jehož ránu Dostál lapil.

Trenér Karviné Jarábek zareagoval o pøestávce dvojím støídáním, domácímu se ale dlouho nedaøilo dostat se ke støele. Naopak mohli sami inkasovat v 57. minutì, Jiráèek však jen trefil vracejícího se Šindeláøe.

V 73. minutì se už Karvinští radovali z gólu støídajícího Guby, což rozhodèí Orel potvrdil i po shlédnutí opakovaného záznamu. Domácí Papadopulos se však pøiznal, že míè prodloužil hlavièkou on a ne hostující Buchta a sudí tak kvùli ofsajdu nakonec branku neuznal.

V 80. minutì nesnížil ani Bartošák, kterı po nepøímém kopu z pokutového území trefil jen hráèe ve zdi. V závìru utkání se v karvinském dresu dostal na høištì Soufiane Dramé, bratranec francouzského útoèníka Zlína Youby Dramého.

Rozhodèí: P. Orel - P. Blažej, K. Hájek

Pøejít na on-line reportáž

Football news:

Spartak about fans convicted for fighting at Euro 2016: Fedun personally helped them financially
Lewandowski updated the Bundesliga record by scoring 22 goals in the 1st round
Flick on Bayern: Our goal is to stay on top
Goalkeeper Alcoyano has 10 saves in the match with Real Madrid. Most of all in the season among the rivals of Madrid
De Bruyne has a suspected muscle injury. He was replaced in the game against Villa
In Spanish for 70 years there is a phraseology about Alcoyano. It's about an outsider who does not give up until the last
Andrea Pirlo: Criticism is inevitable when you are suddenly appointed Juve coach, but the results will say everything for me