Czech Republic

Kampaň pohledem experta: Jestli chtějí ODS a spol. dohnat ANO, musí jako Babiš poslouchat lidi z marketingu

Rozechvělá kamera, neuspořádaný zvuk, občas špatně srozumitelné proslovy, před kamerou se střídají mladí lidé, kteří působí jako soubor bizarních postav z básní J. H. Krchovského. Klip mladých komunistů počátkem září obletěl sociální sítě, sklidil posměch od jejich odpůrců a opovržení od milovníků moderní estetiky. Byl amatérský, pro někoho směšný. "Jenže splnil to, co měl. Ti lidé byli autentičtí, u každého z nich, když jste se na něj podíval, jste nepochyboval, že patří ke komunistům," vzdává hold snímku z dílny mladých členů KSČM marketingový expert Martin Hošek. Byl to přitom on, kdo na bizarní estetiku komsomolců upozornil "pražskou kavárnu", když na LinkedInu, kde pravidelně publikuje postřehy k probíhající volební kampani, sdílel jejich plakáty.

Hošek nikdy nepracoval pro politické strany, ale přiznává, že je to oblast, která jej coby profesionála z oboru fascinuje. Zkušenosti má hlavně z bankovnictví: několik let řídil digitální kampaně pro Air Banku, měl na starost propagaci v J&T Bance, aktuálně působí jako marketingový ředitel ve znovuobnoveném tradičním českém výrobci zubní hygieny Herbadent. Jeho příspěvky k volební tématice na LinkedInu si postupně získaly velkou pozornost, pravidelně se pod nimi objevují desítky komentářů a mají tisíce zobrazení.

Football news:

Koeman is the fifth coach to manage 6 teams in the Champions League
Messi is playing his 17th season in the Champions League for Barcelona. This is a club record
Pirlo is the 3rd coach in the history of Juve to win a debut away match in the Champions League, after Capello and Lippi
Georginho Wijnaldum: Pickford went for an idiotic tackle. In matches with Everton, this often happens
Cech is included in Chelsea's Premier League bid. He ended his career as a player in the summer of 2019
Chiellini is in 3rd place for Juventus in the Champions League. Only Buffon and Del Piero played more
Eric ten hag: Liverpool is the best team in the world. But the game with Aston Villa showed that they are not perfect