Czech Republic

Kameraman Třeštík: Chci, aby všichni měli vakcínu. Lidi se*u, to chápu

Kameraman Tomáš Třeštík, syn známé režisérky Heleny Třeštíkové, v rozhovoru pro Prostor X moderátora Čestmíra Strakatého prozradil, že cítí, že toho příliš za život nestihl a moc toho nezanechal. Tento pocit v něm prý vzbuzuje i jeho slavné okolí, v němž figuruje například jeho sestra, politička Hana Třeštíková (za Praha Sobě). Zhodnotil, jak je podle něho sestra úspěšná ve své politické funkci či jaké bylo jeho dětství ve stínu slavné matky a nakolik byl privilegovaným dítětem. Těma se stočilo i k jeho komunikaci na sociálních sítích. „Někoho občas pošlu do p*dele, když mě štve hodně,“ zaznělo.

Kameraman Třeštík: Chci, aby všichni měli vakcínu. Lidi se*u, to chápu
Foto: Repro YouTube reflexcz
Popisek: Kameraman Tomáš Třeštík
reklama
Třeštík se rozpovídal o svém životě. Prý nyní již ve svých 42 letech poté, co se stal otcem dvou dětí, začíná cítit, že „už je docela dospělej“.

Ve svém životě je prý obklopen šikovnými lidmi, z nichž jmenoval kupříkladu svoji sestru, zastupitelku Prahy Hanu Třeštíkovou (za Praha Sobě), která dle něj politiku „dělá skvěle“ a tak mu připadá, že toho moc za sebou nezanechal.

Ke svým kritikům a k tomu, že zveřejnil knihu, ve které sdílí hodně věcí, které jim mohou „dát munici“, připojil, že je podle něj lehké „ho mít plné zuby“. „Já lidem, který seru, docela dost rozumím. Sám sebe bych taky sral,“ vyšlo z něj. Plno lidí prý „sere“ například svým chováním a tím, že je materialista.

„Někoho občas pošlu do prdele, když mě štve hodně,“ dodává kameraman, jenž se svým nevybíravým chováním proslavil kupříkladu na jaře loňského roku, když po omezení pohybu lidí v návaznosti na hrozící šíření tehdy nového koronaviru nazval premiéra Andreje Babiše (ANO) „kreténem“.

„Plno lidí mě štve bezdůvodně. Jsou lidi, se kterými bych nešel na kafe jenom proto, že se mi nelíbí, jak se tvářej,“ říká. Mnoho z lidí prý nemusí jeho rodinu či manželku, kterou je spisovatelka, právnička a bloggerka Radka Třeštíková.

Že by byl v dětství privilegovaný a narodil se „se zlatou lžičkou v zadnici“ si nemyslí. Fotografie a film je dle něho něco úplně odlišného a tak na působení na škole jeho matka prý nemohla mít vliv a tvrdí, že ze známosti jeho matky během vyrůstání nijak neprofitoval.

A co by si přál? „Chtěl bych, aby byli všichni naočkovaní a aby lidi okolo mě měli práci, kterou nemají,“ říká s tím, že on sám je spokojen.

Celý rozhovor můžete zhlédnout zde:

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: rak

Jinde na netu:

Další články z rubriky

Kameraman Třeštík: Chci, aby všichni měli vakcínu. Lidi se*u, to chápu

Kameraman Tomáš Třeštík, syn známé režisérky Heleny Třeštíkové, v rozhovoru pro Prostor X moderátora…

Football news:

Zinedine Zidane: Real Madrid will fight for the title until the end. There are still a lot of matches
Even in the best stadiums in the world, sometimes you can't see anything. So in the stands there were radios, pigeons and binoculars
Atletico were better in the 1st half, Real Madrid in the 2nd. A good result for us. Benzema on the draw
Zidane is equal to Del Bosque in the number of games at the head of Real Madrid - 246. Only Munoz has more-605
Only Liverpool and a 20-team Ligue 1 side have not scored at home since playing in the 2021 top 5 of the Europa League
Carragher on Liverpool: They are now psychologically dwarfed. Such a game is unacceptable
Iturralde Gonzalez about Felipe's hand in the match with Real Madrid: It is lowered, in a natural position