Inter nedovedl obrat k výhře, na hřišti Verony remizoval 2:2

Řím - Fotbalisté Interu Milán nedovedli k vítězství utkání 31. kola italské ligy na hřišti Verony, které otočili z nepříznivého stavu 0:1, a remizovali 2:2. Svěřenci trenéra Antonia Conteho tak neodpověděli na středeční výhru Bergama a propadli se na čtvrtou příčku. Udine zvítězilo na hřišti Spalu Ferrara 3:0.

Verona nastoupila proti favoritovi aktivně a po dvou minutách vedla zásluhou Darka Lazoviče, jenž z ostrého úhlu propálil brankáře Samira Handanoviče.

Fotbalista Udine Rodrigo De Paul (vpravo) se raduje z gólu v utkání 31. kola italské ligy na hřišti Spalu. Inter se zvedl po pauze. Ránu Romela Lukaka ve 49. minutě ještě zastavila tyč, následnou dorážku již proměnil Antonio Candreva. Otočit vývoj se milánským podařilo o šest minut později, neboť centr aktivního Candrevy si do vlastní branky srazil obránce Federico Dimarco. Bod pro domácí urval v 86. minutě Mikel Veloso.

O výhře nad posledním celkem Serie A Spalem rozhodlo Udine již v první půli, trefili se Rodrigo De Paul a Stefano Okaka. Posun na 14. místo tabulky potvrdil po přestávce kapitán hostů Kevin Lasagna.

Italská fotbalová liga - 31. kolo:

Spal Ferrara - Udine 0:3 (18. De Paul, 35. Okaka, 81. Lasagna), Hellas Verona - Inter Milán 2:2 (2. Lazovič, 86. Veloso - 49. Candreva, 55. vlastní Dimarco).