Czech Republic

Hromadění hvězd i na lavičce: Nashovi bude v Brooklynu pomáhat Stoudemire

Šestinásobnı úèastník Utkání hvìzd NBA podle zámoøskıch médií doplní realizaèní tım Nets jako asistent trenéra. Jako první o tom píše obvykle dobøe informovanı Shams Charania z The Athletic. 

Pro Stoudemira to zároveò znamená zakonèení hráèské kariéry. 

Steve Nash (vlevo) a Amaré Stoudemire z Phoenixu Suns

Až do letošního èervence pùsobil v Maccabi Tel Aviv, se kterım dobyl izraelskı titul - a stal se i finálovım MVP. 

Dle izraelskıch médií byl pøitom blízko tomu, aby si v Maccabi ještì prodloužil basketbalovou dráhu. V prùbìhu jara a léta mìl však Stoudemire velké vıhrady ke karanténním regulím izraelské Winner League.

Šestaètyøicetiletı Nash a o devìt let mladší Stoudemire spolu odehráli v letech 2004 až 2010 šest sezon za Phoenix. 

Slavnı kanadskı rozehrávaè Nash se stal v záøí, na trenérském postu nahradil doèasného kouèe Jacquea Vaughna (ten se vrátil na pozici prvního asistenta). 

Stoudemire naposledy hrál NBA v sezonì 2015/16, dohromady nastoupil za Phoenix, New York Knicks, Dallas a Miami do 846 zápasù a nastøílel 15 994 bodù. Loni Stoudemire bojoval o návrat do NBA, místo v kádru LA Lakers nezískal.

Brooklyn v nedávno skonèené sezonì vypadl v prvním kole play off, aniž by zvítìzil v jediném zápasu, v jeho dresu by však mìl koneènì debutovat Kevin Durant, kterı léèí od èervna 2019 pøetrženou achilovku. S útokem na titul mu bude pomáhat Kyrie Irving.

Football news:

Sterling's heel gave an assist to Foden in the Champions League match with Olympiacos
Messi on Maradona's death: he will stay with us because he is eternal
Jurgen Klopp: I Don't understand why you can let 2,000 people into the stadium for 60,000 spectators and the same 2,000 into the arena for 9,000
In honor of Maradona can rename the stadium of Napoli
The peak declined from knee surgery. He hopes to return in 4 months
The International Olympic Committee (IOC) and the Russian Olympic Committee (ROC) expressed their condolences over the passing of Argentine football player Diego Maradona
The Ceferin, founder of Maradona: He had genius and charisma. One of the greatest icons of world football