Czech Republic

Hokejový Sokolov prohrál kvůli neoprávněnému startu Pohla kontumačně

Od disciplinární komise dostal Sokolov pokutu pìt tisíc korun, individuální statistiky hráèù dosažené v utkání zùstávají v platnosti. Svaz to uvedl v tiskové zprávì.

„Udìlali jsme chybu. Omlouváme se, pokutu uhradíme a aèkoli zatím vše v tomto smìru fungovalo na sto procent, tak internì projednáme celou záležitost a pøijmeme taková opatøení, aby se to neopakovalo,“ reagoval na situaci David Soukup, generální manažer hokejového klubu ze Sokolova.

Pohl do utkání zasáhl i pøesto, že souèet jeho osobních trestù pøekroèil hranici, po které podle soutìžního a disciplinárního øádu následuje automatické zastavení èinnosti na jedno utkání. Po trestu na deset minut a do konce utkání v domácím zápase proti Slavii z 13. ledna byl Pohl ve støedu proti Jihlavì vylouèen na deset minut. Dosáhl tak na hranici 40 bodù, za což následuje automatický distanc na jeden zápas.

V dalších kolech první ligy èeká Baník nároèný program plný cestování. Nejprve zamíøí Sokolov do Vrchlabí, zápas 14. kola se tady hraje dnes od 18.00 hodin, pak svìøenci kouèe Tomáše Hamary zamíøí na led Prostìjova a Kolína, Benátek nad Jizerou a Ústí nad Labem. Na sokolovském stadionu nastoupí domácí k dalšímu utkání až ve støedu 17. února proti Kadani.

Football news:

Willian: I really wanted to stay at Chelsea. Leaving for Arsenal is a difficult decision, there is a serious rivalry between the clubs
Kane will not leave Tottenham this summer. Clubs do not have the money for such large deals
Antonio Conte: The fans of our rivals said that Conte should be kicked out of Inter. It would help them
Real Madrid is ready to listen to proposals for Varane if contract negotiations do not start by the summer
Antonio Cassano: Juve bought Ronaldo to win the Champions League, but the results got worse. They took Serie A without him
Manchester United could buy Pau Torres from Villarreal. Kunde from Sevilla is too expensive
Lautaro Martinez: I negotiated with Barca, but that's in the past. I will sign a new contract with Inter