Czech Republic

Giuliani si v novém Boratovi sahá před ženou do kalhot. Prý si jen zastrkával košili

Osobní právník amerického prezidenta Donalda Trumpa Rudy Giuliani odmítl "kompromitující" záběry z pokračování úspěšného snímku Borat britského komika Sachy Barona Cohena. Giuliani v jedné ze scén po setkání s novinářkou, kterou je ve skutečnosti Cohenem nastrčená herečka, polehává na posteli a strká si ruce do kalhot. Giuliani se na Twitteru ohradil, že si pouze zastrkával košili.

"Video z Borata je úplně vykonstruované. Po sundání nahrávacího zařízení jsem si zastrkával košili do kalhot," napsal Giuliani na twitter a zdůraznil, že se po celou dobu choval k domnělé novinářce vhodně. "Pokud Sacha Baron Cohen naznačuje opak, je to lhář," píše dále Giuliani a zmiňuje, že se scéna zdála pomocí střihu přehnaná i recenzentovi listu New York Post.

"Je to pokus oslabit mé neúnavné odhalování zločinů a nemorálnost Joe Bidena a jeho celé rodiny," uvedl Giuliani na adresu kandidáta demokratů a Trumpova soupeře v nadcházející prezidentské volbě. Celý příspěvek na sociální síti uzavřel s tím, že na Bidena připravuje kompromitující materiály podložené důkazy, ze kterých se demokratický kandidát nevymluví.

Druhý díl Borata vyjde na Amazon Prime 23. října. V upoutávce na snímek Borat, kterého opět ztvárnil Cohen, říká, že prvním filmem z roku 2006 Kazachstán zostudil a nyní se vrací do USA kvůli tajné misi. Ve Spojených státech však Borata všichni poznávají, tak se začne různě maskovat a převlékat. Terčem jeho vtipů se stali nejrůznější lidé i politici včetně viceprezidenta Mikea Pence.

Šestasedmdesátiletý bývalý starosta New Yorku Giuliani se ve filmu sejde v hotelovém pokoji s novinářkou, aby jí odpověděl na otázky ohledně reakce Trumpovy administrativy na pandemii covidu-19. Mladá herečka, která ve filmu vystupuje také jako Boratova dcera, pak právníka pozve na skleničku a sundá mu mikrofon. Giuliani si následně lehne na postel, když do pokoje vtrhne Borat a zakřičí: "Je jí patnáct, je pro tebe příliš stará."

Football news:

Inzaghi on the draw with Juve: we Could have won if Benevento had been smarter on the counterattack
Milner about VAR: We need a serious discussion. I feel that I have cooled down to the game in its current state
Flick about 3:1 with Stuttgart: we Understand that for such a game we will not get awards for beauty, but Bayern achieves results
Cloud has 112 dry games out of 200 for Atletico in La Liga. This is a record
Mahrez on Burnley's hat-trick: the Third goal is the best - I don't often score with my head. But city's victory is more important
Mourinho against Chelsea is always powerful. How will it be this time?
Real Madrid is the leader in students in the top-5 leagues. Spain generally dominates, and the supplier from Germany is only Stuttgart