Czech Republic

Florbalisté Black Angels porazili druhé Vítkovice a jsou osmí

Ostravané mohou ztratit v nedìli nadìji na vítìzství v základní èásti, pokud vedoucí Mladá Boleslav bude doma bodovat se Støešovicemi.

Black Angels si mohou vylepšit pozici v nedìli v dalším domácím duelu s posledními Otrokovicemi a za tıden v nedìli se pøedstaví v Pardubicích. Liberec bude živit nadìji na poslední volné místo v play off na konci pøíštího tıden v hale pøedposledních Královskıch Vinohrad.

Proti favorizovanım Vítkovicím v úvodní èásti Black Angels dvakrát prohrávali, ale ve druhé tøetinì otoèili stav na 5:2. V 55. minutì druhou trefou v utkání snížil Rostislav Gattnar, ale domácí tøemi góly pøi power play do prázdné branky dovršili vısledek.

Šestá Sparta vyhrála na høišti jedenáctıch Pardubic 8:6 a tøemi body za gól a dvì asistence k tomu pøispìl Mikuláš Krbec. Stejnou bilanci mìl v barvách poraženıch také Jan Savickı.

Football news:

Ceferin on the withdrawal of the Premier League clubs from the Super League: We are once again united and moving forward together
Tuchel on the fight for the top 4: Everything is in the hands of Chelsea
Chelsea announced their withdrawal from the Super League last of the Premier League clubs
Six English clubs - Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal and Tottenham - intend to return to the Association of European Clubs (ESA) after they decided to withdraw from the European Super League
Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League