Everton poprvé v lize prohrál, Southamptonu podlehl 0:2

Londýn - Lídr anglické fotbalové ligy Everton poprvé v sezoně prohrál. V 6. kole podlehl domácímu Southamptonu 0:2, na oba góly v prvním poločase přihrál Danny Ings.

Aktivnější "Svatí" si poprvé na mužstvo trenéra Carla Ancelottiho vyšlápli po necelé půlhodině hry, kdy rychlou narážečku s Ingsem využil kapitán James Ward-Prowse. Ve 35. minutě po Ingsově centru skóroval i díky lehké teči Che Adams.

Hosté navíc v 72. minutě přišli o vyloučeného Lucase Digneho a na obrat se nevzmohli. Tabulku teď vedou už jen díky lepšímu skóre před obhájci z Liverpoolu, jeden bod ztrácí Aston Villa, která v 6. kole rovněž poprvé prohrála, ale má ještě zápas k dobru.

Anglická fotbalová liga - 6. kolo:

Tabulka:

fotbal liga Anglie 6. kolo

Dybala has not scored any points in this season's Serie A, he has played 6 matches
Giroud has 6 goals in his last 4 games. He has scored in his last 6 games in Chelsea's Premier League start
Solskjaer Pro 3:1 with West ham: Very happy with the game. Manchester United is getting more stable
Marcus Rashford: Manchester United will win more with more dry matches
Pirlo on 2:1 with Torino: after the break, we remembered that giving everything and sacrificing yourself is in the DNA of Juve
Juve have no defeats in the Serie A season: 5 wins, 5 draws
Ronaldo did not score in a Serie A match for the first time in the season. There were 8 goals in 5 games