Dortmund překvapivě padl, Bayern musel otáčet. Lipsko vyhrálo a je druhé

Bayern na stadionu VfB prohrával od 20. minuty po gólu Tanguye Coulibalyho. V 38. minutì srovnal Kingsley Coman. Domácí vzápìtí znovu udeøili, ale brance pøedcházel faul na gólmana Manuela Neuera. Zvrat dokonal v první minutì nastavení úvodního dìjství zpoza vápna Robert Lewandowski. Nejlepší kanonır soutìže vstøelil 12. gól v sezonì. Pojistku pøidal v 87. minutì Douglas Costa.

Jadon Sancho z Dortmundu (vpravo) se s míèem snaží vyzrát na Saliha Ozcana z Kolína.

Lipsko zvítìzilo po gólech Angeliòa a Christophera Nkunka. Za hosty snížil Fabian Klos. Domácí bodovali v osmém z devíti kol.

První vıhru Kolína nad Rınem v ligové sezonì zaøídil dvìma trefami defenzivní záložník Iljás Schirí. Tuniskı reprezentant se prosadil v obou poloèasech po rohovém kopu. Zápas ještì zdramatizoval Thorgan Hazard, ale na vyrovnání domácí nedosáhli.

Augsburg doma remizoval s Freiburgem 1:1. Brankáø Tomáš Koubek a stoper Marek Suchı zùstali celé utkání na lavièce domácího tımu.

Poslední Schalke prohrálo v Mönchengladbachu 1:4. Vestfálskı celek jako jedinı v ligové sezonì stále nevyhrál. Florian Neuhaus poslal po ètvrt hodinì hry domácí do vedení. Hosté pøispìchali s odpovìdí za pìt minut díky Benitu Ramanovi. Poté Oscar Wendt, Marcus Thuram a Hannes Wolf rozhodli o vıhøe úèastníka Ligy mistrù.

Union Berlín remizoval s Frankfurtem 3:3. Po dvou gólech zaznamenali domácí Max Kruse a hostující André Silva.

Páteèní pøedehrávka se nepovedla Brémám. Èeskı brankáø Jiøí Pavlenka pìtkrát inkasoval a jeho tım podlehl Wolfsburgu.

Sobotní program a vısledky 9. kola nìmecké ligy: Augsburg - Freiburg (74. Hazard - 9. a 60. Schirí), (29. Angelino, 47. Nkunku - 76. Klos), (20. Coulibaly - 38. Coman, 45.+1 Lewandowski, 87. Costa), (6. z pen. a 82. Kruse, 2. Andrich - 27. a 37. Silva, 79. Dost), (15. Neuhaus, 36. Wendt, 52. Thuram, 80. Wolf - 20. Raman).