Czech Republic

Čtvrtá čtvrtina? Tragédie, uznal po porážce svitavský trenér Pivoda

„V poslední ètvrtinì jsme absolutnì vypadli z tempa. Pøestali jsme bıt produktivní na útoèné polovinì, ale hlavnì jsme absolutnì nebránili. Pøedvedli jsme tragickı vıkon,“ neskrıval na pozápasové tiskové konferenci trenér Svitav Lukáš Pivoda.

Ten jako jeden z dalších možnıch dùvodù nepøíjemné prohry uvedl vylouèení Pavla Slezáka. „Museli jsme pak pøejít k užší rotaci, ale rozhodnì se na to nechci vymlouvat,“ odmítl Pivoda.

Zápas proti Olomoucku byl posledním, ve kterém Turùm chybìl potrestanı kapitán Marko. Ten tak mùže naskoèit již zítra do duelu v Dìèínì od 18 hodin. „Roman je pro nás dùležitı. Dokáže tım zklidnit, nicménì Olomoucko jsme mohli porazit i bez nìj,“ mrzelo køídelníka Matìje Svobodu.

Football news:

Tuchel on the fight for the top 4: Everything is in the hands of Chelsea
Chelsea announced their withdrawal from the Super League last of the Premier League clubs
Six English clubs - Manchester United, Manchester City, Liverpool, Chelsea, Arsenal and Tottenham - intend to return to the Association of European Clubs (ESA) after they decided to withdraw from the European Super League
Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League
It turns out that Barcelona was not formally part of the Super League. Laporta is against her - and everything was planned in advance