Czech Republic

Cpou peníze na migranty! láteří Okamura nad novinkou z Bruselu, kterou byste měli znát

Předseda SPD Tomio Okamura se rozlítil nad podle jeho slov další šíleností Bruselu. Evropská unie totiž podle jeho výkladu přichází se společnou integrační imigrační politikou. „EU nepomáhá, ale škodí,“ láteří také Okamura.

Cpou peníze na migranty! láteří Okamura nad novinkou z Bruselu, kterou byste měli znát
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura
reklama

„Pod záminkou snahy integrovat imigranty ze zemí mimo EU se bude Unie fakticky pokoušet mluvit státům do záležitostí spadajících do jejich suverenity ve věci integrace cizinců a imigrantů a bude na to poskytovat peníze, což je podle mě nepřímá korupce a nástroj, jak přimět státy, aby přistoupily na multikulturní model integrace prosazovaný Bruselem,“ uvedl ve svém komentáři Okamura.

Anketa

Jste pro povinné a plošné testování na covid-19?

hlasovalo: 3552 lidí

Postoj hnutí SPD je však jiný – stát má hájit a chránit zájmy a práva především svých vlastních občanů. Ti mají být upřednostňováni před cizinci. „EU nám do toho nemá co mluvit! EU prosazuje opačný postoj a chce bojovat proti tzv. diskriminaci cizinců a imigrantů. EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe!“ dodal.

Evropská komise nabízí podle jeho slov unijním zemím finanční podporu z unijních fondů, aby se více snažily poskytovat lidem s mimoevropskými kořeny „rovný přístup ke vzdělání, zaměstnání, bydlení a lékařské péči“. „Migranti tu žijí s námi, patří mezi nás, není to dělení na ‚my a oni‘,“ řekla eurokomisařka pro vnitřní věci Ylva Johanssonová. Tím demaskovala multikulturní postoj EU. Podle postoje hnutí SPD má stát hájit a chránit zájmy a práva především svých vlastních občanů a ti mají být upřednostňováni před cizinci, uvedl Okamura.

Podle něj máme jasný důkaz, že Evropská unie už naprosto otevřeně podporuje masovou imigraci a že říká, že EU potřebuje více imigrantů. Cituje v té souvislosti právě eurokomisařku Ylvu Johanssonovou, která má na starosti otázky migrace. „Neměli bychom mít méně migrantů, neměli bychom brát odpovědnost za přijímání méně uprchlíků. Ale měli bychom usilovat o to, abychom měli legální cesty pro více migrantů a pro více uprchlíků… migrace je normální,“ řekla Ylva Johanssonová. „Vidíme, že EU nepomáhá, ale škodí. Musíme z ní vystoupit, aby nás nezničila masovou imigrací,“ varuje Okamura.

A přináší další výrok eurokomisařky Johanssonové. „Migrace tu vždy byla a vždy tu bude. Migrace je součástí toho, co učinilo, že náš kontinent prosperuje. Minulý rok jsme měli více než tři miliony migrantů, kteří dostali povolení k pobytu v Evropské unii. Více než milion sem přišlo pracovat. Vloni se téměř 700 tisíc imigrantů stalo občany Evropské unie. Do Evropské unie máme velkou imigraci a potřebujeme ji… potřebujeme migranty,“ uvedla podle Okamury Ylva Johanssonová.

Plán má být podle všeho součástí Evropského pilíře sociálních práv, dodává dále Okamura informaci podle serveru Euractiv.

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: vef

Jinde na netu:

Další články z rubriky

Cpou peníze na migranty! láteří Okamura nad novinkou z Bruselu, kterou byste měli znát

Předseda SPD Tomio Okamura se rozlítil nad podle jeho slov další šíleností Bruselu. Evropská unie to…

Football news:

Tuchel wants to see Holand at Chelsea. The club will not buy Rice from West Ham after the change of coach
Eriksen pro goal for Milan: It was the perfect free kick for me. I am very happy
Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams