Czech Republic

Celtic, Bolton... Karviná hlásí posilu s působivým životopisem

„Levonohého stopera jsme po odchodu Milana Rundièe potøebovali. Filip byl v našem hledáèku delší dobu a víme, že mìl na Slovensku výbornou minulou sezonu. Vìøím, že bude posilou,“ uvedl sportovní øeditel Karviné Lubomír Vlk.

„Filipa znám ze slovenské ligy, moc se mi líbí je zpùsob hry a vìøím, že nám pomùže. Je to levák, navíc využitelný na stoperu i na levé stranì obrany. Hodí se i do tøíobráncového systému. Tyto atributy jsou pro nás dùležité,“ doplnil trenér MFK Juraj Jarábek.

Twardzik bìhem dvou let za Ružomberok odehrál 52 soutìžních zápasù a vstøelil devìt gólù. V Èesku nìkdejší mládežnický reprezentant a tøinecký rodák odehrál sezonu 2017/18 za druholigové Vítkovice.

„Zájem z Karviné mi pøišel nejvážnìjší, volal mi samotný šéf klubu, sportovní øeditel i trenér. V koneèném rozhodování to pro mì bylo jednodušší,“ vysvìtloval svoji volbu Twardzik.

Football news:

Lemar is Interesting to Leipzig
Chelsea midfielder Loftus-cheek is wanted by West ham, Southampton and Aston Villa
Khimki want to sign Mirzov, Djordjevic and Grigalava (RB-Sport)
Barcelona will issue a transfer for desta for 20+5 million euros at the beginning of next week
Nigmatullin about Mandzukic's transfer to Loko: if it had happened 5 years ago, I would have treated it well. They often come to us to finish playing
Petr Cech on Mendy: A versatile goalkeeper. Should increase competition at Chelsea
Bayern Munich V care Cuisance. The midfielder claimed Leeds and Marseille