Czech Republic

Burnett ihned po návratu řídil úspěch basketbalistů Pardubic

„V Pardubicích jsem nastartoval svou kariéru, takže za návrat jsem moc rád,“ tìšilo Burnetta v rozhovoru pro klubovı web. „Z našeho vıkonu mám dobrı pocit, pomohla nám energie, s jakou jsme utkání odehráli,“ dodal.

Beksa do nìj pøitom nevstoupila úplnì ideálnì, už po tøech minutách prohrávala o sedm bodù. K obratu však pøispìl ve druhé polovinì první desetiminutovky domácí Josef Potoèek. Dvìma trojkami bìhem tøiadvaceti vteøin stanovil prùbìžné skóre na 13:11 a od té doby už vedli pouze Vıchodoèeši. 

Jejich kapitán Kamil Švrdlík tak svùj ètyøstı start v nejvyšší soutìži oslavil vıhrou. „Poøád se cítím dobøe. Jsem rád, že mì to stále baví a nìkdo tyto statistiky vede. Zase si mùžeme dát rozhovor po dalších sto zápasech,“ vtipkoval Švrdlík. Už zítra jeho tım nastoupí v 17.45 v Kolínì.

Football news:

Super League does not give up: they promise to revise the format in order to return and save football further
Football belongs to the fans. Today, more than ever. Tweet of the day by Gerard Pique
AC Milan and Inter are withdrawing from the Super League
It turns out that Barcelona was not formally part of the Super League. Laporta is against her - and everything was planned in advance
Premier League clubs have abandoned the Super League under threat of suspension from national tournaments (The Guardian)
Juventus is not giving up on the Super League. Roma demands that Juve, AC Milan and Inter withdraw from the project
We made a mistake and we apologize. We heard you. Arsenal's open letter of apology for Super League