Czech Republic

Blaha: Čau, premiére

Komentář na facebookovém profilu k vzkazu premiéru Babišovi

Blaha: Čau, premiére
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha (ODS)
reklama

„Natočil jsem pro Andreje Babiše vzkaz. Jmenuje se ČAU PREMIÉRE. Ten včerejší se týká Bečvy, další budou následovat. Mám dost toho, jak se pořád nic neděje. Budu rád, když mi pomůžete toto video dostat k co nejvíce lidem a budete ho sdílet.

V čele resortu stojí ropák z Agrofertu. Jaký má bývalý ředitel chemičky vztah k přírodě? Co kvalifikovalo Richarda Brabce na roli ministra životního prostředí? A je náhoda, že tiskovou mluvčí České inspekce životního prostředí je bývalá tisková mluvčí ANO, Radka Nastoupilová? Já mám jasno.

Mám té mlčící strategie akorát dost. Premiér zná totiž Bečvu maximálně jako odtokový kanál Dezy. On s s těmi chlapy rybáři, kteří tahali z vody mrtvé ryby se slzami v očích, nemluvil. Nevím, na čem mu záleží, ale Bečva to fakt není.

Kromě toho, že neznáme viníka, se do teď neudělalo nic proto, aby se taková katastrofa už nikdy neopakovala. A to je na tom asi nejhorší, protože jak řekl jeden z rybářů - dneska jsou to ryby, zítra to můžeme být my.

Chci to změnit. Začal jsem proto dávat dohromady skupinu expertů, doplněnou o dobrovolníky. Nemusíme čekat na výsledky policie. Můžeme začít společně a hned pracovat na tom, aby z Bečvy znovu stala čistá a bezpečná řeka. Brzo vás budu informovat o detailech.

Tohle musíte vidět! ZDE se podívejte na vzkaz pro Andreje Babiše!

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: PV

Football news:

Borussia surprised with the scheme-Holand made the most of the opening stretch. But then 80 minutes were totally dominated by Bayern
City are racing towards the record set by a team from Wales. In 2016, the New Saints won 27 consecutive games
Flick about Holand in Bayern: Nothing can be ruled out in life
Messi voted in Barcelona presidential election
Liverpool and Real Madrid will compete for Mbappe. Salah may leave amid controversy with Klopp (As)
Pirlo about Ronaldo's rest: He has already scored 20 goals. It is normal for others to score as well. Cristiano-extra advantage
Agent Morabito on the transfer market: We are back in the Doneymar era