Bayern vyhrál v Dortmundu a vede už o sedm bodů

Fotbalisté Bayernu Mnichov nezaváhali ani ve třetím zápase po restartu německé ligy po koronavirové pauze a ve šlágru 28. kola zvítězili na hřišti druhého Dortmundu 1:0.

Obhájci titulu, kteří útočí na osmou trofej v řadě, zvýšili šest kol před koncem sezony v čele tabulky náskok před svými rivaly na sedm bodů.

Bayern poslal do vedení dvě minuty před koncem prvního poločasu Joshua Kimmich, jenž z hranice vápna chladnokrevně přeloboval vybíhajícího brankáře. Další gól už nepadl a bavorský velkoklub tak připravil Dortmundu první domácí porážku v sezoně. Poprvé po 38 zápasech na svém stadionu navíc Borussia neskórovala.