Czech Republic

Basketbalistky USK přidaly v Eurolize druhou výhru, poradily si s Gdyní

Hráèky USK k zápasu nastoupily den po vıhøe 80:79 nad Lyonem, v prvním utkání v protikoronavirové bublinì v Turecku v úterı podlehly 70:77 domácímu Fenerbahce. Gdynì naopak v Turecku prohrála obì dosavadní utkání ve skupinì a ani proti Pražankám neuspìla.

Po vyrovnané první ètvrtinì se ve druhé podaøilo USK odskoèit a po prvním poloèase vedl 42:34. Nejvìtší zásluhu na tom mìla pivotka Brionna Jonesová, která si v úvodním dìjství pøipsala 16 bodù a sedm doskokù. Alyssa Thomasová k vedení pøispìla 13 body, osmi doskoky a pìti asistencemi.

sledovali jsme online

Po pøestávce hráèky USK drama nepøipustily a vedení postupnì navıšily až na rozdíl 17 bodù. Nakonec vyhrály 85:76 a pøed druhou èástí základní skupiny, kde se od 19. do 21. ledna bude hrát o dvì postupová místa, mají stejnou bilanci jako Lyon a Fenerbahce. Gdynì je s tøemi porážkami poslední.

Nejlepší støelkyní zápasu byla s 28 body a deseti doskoky Jonesová. Americká pivotka odehrála celı zápas stejnì jako její krajanka Thomasová, která s bilancí 19 bodù, 11 doskokù a 12 asistencí zaznamenala triple-double. V dresu Gdynì byla s 24 body nejlepší Alice Kuneková.

Euroliga basketbalistek

3. kolo

Nejvíce bodù: Kuneková 24, Spanuová a Miškinienéová po 12 - Jonesová 28, Thomasová 19, Oblaková 11. Fauly:Trestné hody: 13/11 - 9/8. Trojky: Doskoky:

Tabulka skupiny B

Tım Z V P S B

Tabulka skupiny A

Tım Z V P S B

Tabulka skupiny C

Tım Z V P S B

Tabulka skupiny D

Tım Z V P S B

Football news:

Tuchel wants to see Holand at Chelsea. The club will not buy Rice from West Ham after the change of coach
Eriksen pro goal for Milan: It was the perfect free kick for me. I am very happy
Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams