CTI 103 (Diclofenac Sodium Zpožděné uvolňování 75 mg)

Pilulka s potiskem CTI 103 je bílý, kulatý a byl identifikován jako Diclofenac Sodium Delayed Release 75 mg. Dodává jej společnost Carlsbad Technology, Inc..
Diklofenak se používá k léčběbolesti zad;zmrzlé rameno;ankylozující spondylitida;aseptická nekróza;migrénaa patří do lékové třídyNesteroidní protizánětlivé léky. Existují pozitivní důkazy o riziku lidského plodu během těhotenství. Diclofenac 75 mg není kontrolovanou látkou podle zákona o kontrolovaných látkách (CSA).

Obrázky pro CTI 103

Diklofenak sodný s opožděným uvolňováním 75 mg CTI 103 Diklofenak sodný s opožděným uvolňováním 75 mg CTI 103 Diklofenak sodný s opožděným uvolňováním 75 mg CTI 103 Diklofenak sodný s opožděným uvolňováním 75 mg CTI 103

Zpožděné uvolňování diklofenaku sodného

Otisk
CTI 103
Síla
75 mg
Barva
Bílý
Velikost
10,00 mm
Tvar
Kolo
Dostupnost
Pouze na předpis
Drogová třída
Nesteroidní protizánětlivé léky
Kategorie těhotenství
D - Pozitivní důkaz rizika
Rozpis ČSA
Ne kontrolovaná droga
Štítkovač / dodavatel
Carlsbad Technology, Inc.
Neaktivní ingredience
oxid železitý,hypromelózy,monohydrát laktózy,stearát hořečnatý,kopolymer kyseliny methakrylové a methylmethakrylátu (1:1),mikrokrystalická celulóza,šelak, polyethylenglykol 2000,povidon,sodná sůl glykolátu škrobu typu A brambor,křemičitan hořečnatý,oxid titaničitý

Poznámka: Neaktivní složky se mohou lišit.Labelery / Repackagery

Kód NDC Labeler / Repackager
61442-0103 Carlsbad Technology, Inc.
42291-0231 (ukončeno) Společnost AvKare, Inc.
Více informací Přidat do seznamu lékůTisk

Získejte pomoc sČasté dotazy týkající se kódu otisku.

Další informace

Vždy se poraďte se svým poskytovatelem zdravotní péče a ujistěte se, že informace zobrazené na této stránce platí pro vaši osobní situaci.