Capstar

Obecný název: nitenpyram
léková forma: POUZE PRO ZVÍŘATA
Capstar®

(nitenpyram)Capstar® je perorální tableta pro psy, štěňata, kočky a koťata ve věku 4 týdnů a starší a s tělesnou hmotností 2 libry nebo vyšší.

Účinné látky

Tablety Capstar obsahují 11,4 nebo 57,0 mg nitenpyramu, který patří do chemické třídy neonikotinoidů. Nitenpyram zabíjí dospělé blechy.

Na této straně

Varování

Není pro lidské použití. Uchovávejte tento a všechny léky mimo dosah dětí.

Pokyny

Tablety Capstar zabíjejí dospělé blechy a jsou indikovány k léčbě infestací blechami u psů, štěňat, koček a koťat ve věku 4 týdnů a starších as tělesnou hmotností více než 2 kg.

Jedna dávka Capstaru by měla zabít dospělé blechy na vašem mazlíčkovi. Pokud se váš mazlíček znovu zamoří blechami, můžete bezpečně podávat další dávku tak často, jako jednou denně.

Chcete-li podávat tablety Capstar, umístěte pilulku přímo do tlamy vašeho mazlíčka nebo ji schovejte do jídla. Pokud schováte pilulku v jídle, pozorně sledujte, aby váš mazlíček pilulku spolkl. Pokud si nejste jisti, že váš mazlíček pilulku spolkl, můžete bezpečně podat druhou pilulku.

Ošetřete všechna napadená domácí zvířata v domácnosti. Blechy se mohou množit na neléčených domácích mazlíčcích a umožňují přetrvávání zamoření.

Dávkování

Tablety Capstar by měly být podávány podle následujícího schématu.Zvažte svého mazlíčka před podáním, abyste zajistili správné dávkování. Nepodávejte domácím zvířatům do 2 libry.

*Pro současné dávkování tablet Capstar a PROGRAM® (lufenuron) Flavour Tabs® viz samostatný leták v tomto balení.

Nežádoucí účinky

Laboratorní a klinické studie prokázaly, že tablety Capstar jsou bezpečné pro použití u psů a koček, štěňat a koťat ve věku 4 týdnů a starších as tělesnou hmotností 2 libry nebo vyšší.

Jiná informace

Tablety Capstar začnou působit do 30 minut. Ve studiích dosáhl Capstar více než 90% účinnosti proti dospělým blechám u psů během 4 hodin au koček během 6 hodin.

Capstar tablety jsou bezpečné pro březí nebo kojící psy a kočky.

nejlepší pilulky na hubnutí na trhu 2016

Při používání tohoto produktu si můžete všimnout, že se váš pes nebo kočka začne škrábat, když začnou umírat blechy. Škrábání je dočasné a je reakcí na blechy, nikoli na drogu. Ve velmi vzácných případech se to u koček může projevit jako přechodné příznaky hyperaktivity, lapání po dechu, vokalizace a nadměrné péče o srst.

Capstar Tablets zabíjí dospělé blechy, které způsobují bleší alergickou dermatitidu (FAD).

Tablety Capstar lze používat spolu s dalšími produkty, včetně přípravků na prevenci proti srdečním červům, kortikosteroidů, antibiotik, vakcín, odčervovacích léků, šamponů a dalších produktů proti blechám.

Infestace blechami u psů a koček

Kromě běžných nepříjemných podráždění spojených s napadením mohou být blechy zodpovědné za kožní onemocnění vašeho domácího mazlíčka, jako je bleší alergická dermatitida (FAD) u psů a miliární dermatitida u koček. Také blechy přenášejí další parazity, včetně tasemnic. Kontrola zamoření blechami je důležitá pro zdraví vašeho mazlíčka a také snižuje problémy spojené s těmito parazity.

Tablety Capstar nemají vliv na blechy v prostředí domácího mazlíčka. Možná budete muset ošetřit více než jednou, protože nedospělé blechy v domácnosti a kolem ní se budou nadále vyvíjet v dospělce, kteří mohou znovu zamořit vašeho mazlíčka.

Kromě zabíjení dospělých blech pomocí Capstar můžete svému mazlíčkovi ošetřit inhibitor vývoje hmyzu, jako je PROGRAM Flavour Tabs, abyste zabránili a kontrolovali populaci blech. Informace o použití těchto dvou tablet naleznete v samostatné příloze PROGRAM Flavour Tabs/Capstar Tablets, která je součástí tohoto balení.

produkty společně zabíjejí dospělé blechy a zabraňují vylíhnutí bleších vajíček. Informace o tom, jak používat SENTINEL® (milbemycin oxim/lufenuron) Flavour Tabs® (pouze pro psy) s tabletami Capstar, získáte u svého veterinárního lékaře.

Následující diagram ilustruje životní cyklus blechy a kde tablety Capstar fungují:

Životní cyklus blechy

Blechy mohou být problémem, protože se tak rychle množí. Jedna bleší samička může za svůj život vyprodukovat až 2000 vajíček. Vajíčka se líhnou a mohou se vyvinout v dospělce během pouhých tří týdnů. Dospělé bleší samice se živí požitím krve z vašeho mazlíčka a následně kladou vajíčka, ze kterých vypadává srst vašeho mazlíčka. Během několika dní se z vajíček vylíhnou larvy a žijí nepozorovaně v okolí vašeho mazlíčka, jako je koberec, podestýlka a další chráněná místa. Bleší larvy roztočí kokon, a když jsou náležitě stimulovány, objeví se mladý dospělý blecha a skočí na vašeho mazlíčka, aby pokračoval v životním cyklu. Když se tyto nové blechy objeví na vašem mazlíčkovi, ošetřete je pomocí Capstar Tablets.

Máte-li po přečtení této přílohy nějaké otázky ohledně hubení blech nebo zdravotních problémů spojených s infestací blechami, poraďte se se svým veterinářem, který je odborníkem na zdravotní péči o vašeho mazlíčka.

Podmínky skladování

Skladujte při kontrolované pokojové teplotě, mezi 59° a 77°F (15°-25°C).

otázky? komentáře?

Zavolejte prosím na číslo 1-800-332-2761

Navštivte naši webovou stránku www.petwellness.com

Vyrobeno pro: Novartis Animal Health US, Inc.

Greensboro, NC 27408

NADA #141-175, Schváleno FDA.

Patent USA č. 5,750,548

©2008 Novartis Animal Health US, Inc.

Capstar, PROGRAM, SENTINEL a Flavour Tabs jsou registrované ochranné známky společnosti Novartis AG.

NAH/CAP-FMS/PI/302/08

Capstar® (nitenpyram) PROGRAM® (lufenuron) Flavour Tabs®

SYSTÉM ŘÍZENÍ BLECH

Doplňkové informace o produktu

Informace pro dávkování psů

Tato příloha popisuje současné použití tablet PROGRAM® (lufenuron) Flavour Tabs® a Capstar® (nitenpyram) pro léčbu blech u psů a štěňat.

Přečtěte si prosím příbalovou informaci obsaženou v každém balení úplné informace o jednotlivých produktech předem k dávkování.

Varování

Není pro lidské použití. Uchovávejte tento a všechny léky mimo dosah dětí.

Pokyny

U psů a štěňat je indikováno současné použití PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets k hubení dospělých blech a zabránění líhnutí vajíček. Účinky PROGRAM Flavour Tabs, které zabraňují a kontrolují bleší populace, a Capstar Tablets, které léčí napadení blechami, jsou kombinovány tak, aby poskytovaly SYSTÉM ŘÍZENÍ BLECH.

Krok 1: Prevence a kontrola

Podávejte PROGRAM Flavour Tabs jednou měsíčně k prevenci a kontrole populací blech. PROGRAM Flavour Tabs obsahují lufenuron. Lufenuron kontroluje bleší populace tím, že brání vývoji bleších vajíček a nezabíjí dospělé blechy. Pokud má pes v současné době napadení blechami, rychlejší úlevy lze dosáhnout přidáním přípravku Capstar k léčbě následujícím způsobem.

Krok 2: Zabijte dospělé blechy

Pokud je váš mazlíček v současné době napaden blechami, použijte tablety Capstar k hubení dospělých blech. Tablety Capstar obsahují nitenpyram a jsou účinné při léčbě napadení blechami. Nitenpyram začne zabíjet dospělé blechy do 30 minut po podání.

  • Podávejte Capstar tablety jednou týdně, dokud již nejsou pozorovány dospělé blechy.
  • Protěžkézamoření blechami, podávejte Capstar tablety dvakrát týdně, dokud již nejsou pozorovány dospělé blechy.
  • Podle potřeby mohou být podávány další tablety Capstar k usmrcení příležitostných dospělých blech získaných ze zamořeného prostředí.
  • Je důležité ošetřit všechny kočky (viz zadní strana této přílohy) a psy v domácnosti. Blechy se mohou množit na neléčených domácích mazlíčcích a umožňují přetrvávání zamoření.

Dávkování

Kombinace PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets by měla být podávána podle následujícího schématu.Před podáním psa zvažte, abyste zajistili správné dávkování.Nepodávejte psům do 2 libry.

*Pokud jsou vidět dospělé blechy

**Psi nad 90 liber. jsou poskytovány odpovídající kombinace PROGRAM Flavour Tabs.

Nežádoucí účinky

Byly hlášeny následující nežádoucí účinky u psů po podání PROGRAM Flavour Tabs: zvracení, deprese/letargie, pruritus (svědění, škrábání kůže), kopřivka (velryby, kopřivka), průjem, anorexie (ztráta chuť k jídlu) a překrvení kůže (červená kůže).

Jiná informace

Bezpečnost současného použití lufenuronu, účinné látky v PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets, nebyla hodnocena u štěňat mladších 11 týdnů.

Infestace blechami u psů

Kromě běžných nepříjemných podráždění spojených s napadením mohou být blechy zodpovědné za kožní onemocnění u psa, jako je bleší alergická dermatitida. Blechy přenášejí i další parazity, včetně tasemnic. Kontrola zamoření blechami je důležitá pro zdraví zvířete a snižuje problémy spojené s těmito parazity.

PROGRAM Flavour Tabs narušují životní cyklus blech tím, že brání vývoji vajíček. Capstar Tablets zabíjí dospělé blechy na psovi. Současné použití těchto dvou produktů poskytuje účinný systém ochrany proti blechám.

Následující diagram ilustruje životní cyklus blechy a kde působí kombinace PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets:

Životní cyklus blechy

Jedna bleší samička může za svůj život vyprodukovat až 2000 vajíček. Vajíčka se líhnou a mohou se vyvinout v dospělce během pouhých tří týdnů. Dospělé bleší samice se živí požitím krve z domácího mazlíčka a následně kladou vajíčka, která shazují srst zvířete. Během několika dní se z vajíček vylíhnou larvy a žijí nepozorovaně v okolí zvířete, jako je koberec a podestýlka. Bleší larvy roztočí kokon, a když je vhodně stimulován, objeví se mladý dospělý blecha a skočí na zvíře, aby pokračoval v životním cyklu.

Máte-li po přečtení této přílohy nějaké dotazy týkající se souběžného používání PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablet u vašich psů, zavolejte prosím Novartis Animal Health US, Inc. Veterinary Product Support na číslo 1(800)-332-2761.

Podmínky skladování

Skladujte PROGRAM Flavour Tabs a Capstar tak, jak je popsáno na příbalových letákech jednotlivých produktů.

otázky? komentáře?

Zavolejte prosím na číslo 1-800-332-2761

Navštivte naši webovou stránku www.petwellness.com

Vyrobeno pro: Novartis Animal Health US, Inc.

Greensboro, NC 27408

NADA #141-205, Schváleno FDA.

Patent USA č. 5,750,548

©2008 Novartis Animal Health US, Inc.

Capstar, PROGRAM, SENTINEL a Flavour Tabs jsou registrované ochranné známky společnosti Novartis AG.

Capstar® (nitenpyram)

Capstar® je perorální tableta pro psy, štěňata, kočky a koťata ve věku 4 týdnů a starší a s tělesnou hmotností 2 libry nebo vyšší.

Účinné látky

Tablety Capstar obsahují 11,4 nebo 57,0 mg nitenpyramu, který patří do chemické třídy neonikotinoidů. Nitenpyram zabíjí dospělé blechy.

Varování

Není pro lidské použití. Uchovávejte tento a všechny léky mimo dosah dětí.

Pokyny

Tablety Capstar zabíjejí dospělé blechy a jsou indikovány k léčbě infestací blechami u psů, štěňat, koček a koťat ve věku 4 týdnů a starších as tělesnou hmotností více než 2 kg.

Jedna dávka Capstaru by měla zabít dospělé blechy na vašem mazlíčkovi. Pokud se váš mazlíček znovu zamoří blechami, můžete bezpečně podávat další dávku tak často, jako jednou denně.

Chcete-li podávat tablety Capstar, umístěte pilulku přímo do tlamy vašeho mazlíčka nebo ji schovejte do jídla. Pokud schováte pilulku v jídle, pozorně sledujte, aby váš mazlíček pilulku spolkl. Pokud si nejste jisti, že váš mazlíček pilulku spolkl, můžete bezpečně podat druhou pilulku.

Ošetřete všechna napadená domácí zvířata v domácnosti. Blechy se mohou množit na neléčených domácích mazlíčcích a umožňují přetrvávání zamoření.

Dávkování

Tablety Capstar by měly být podávány podle následujícího schématu.Zvažte svého mazlíčka před podáním, abyste zajistili správné dávkování.Nepodávejte domácím zvířatům do 2 libry.

*Pro současné dávkování tablet Capstar a PROGRAM® (lufenuron) Flavour Tabs® viz samostatný leták v tomto balení.

Nežádoucí účinky

Laboratorní a klinické studie prokázaly, že tablety Capstar jsou bezpečné pro použití u psů a koček, štěňat a koťat ve věku 4 týdnů a starších as tělesnou hmotností 2 libry nebo vyšší.

Jiná informace

Tablety Capstar začnou působit do 30 minut. Ve studiích dosáhl Capstar více než 90% účinnosti proti dospělým blechám u psů během 4 hodin au koček během 6 hodin.

Capstar tablety jsou bezpečné pro březí nebo kojící psy a kočky.

Při používání tohoto produktu si můžete všimnout, že se váš pes nebo kočka začne škrábat, když začnou umírat blechy. Škrábání je dočasné a je reakcí na blechy, nikoli na drogu. Ve velmi vzácných případech se to u koček může projevit jako přechodné příznaky hyperaktivity, lapání po dechu, vokalizace a nadměrné péče o srst.

Capstar Tablets zabíjí dospělé blechy, které způsobují bleší alergickou dermatitidu (FAD).

je 7 palců malý nebo velký

Tablety Capstar lze používat spolu s dalšími produkty, včetně přípravků na prevenci proti srdečním červům, kortikosteroidů, antibiotik, vakcín, odčervovacích léků, šamponů a dalších produktů proti blechám.

Infestace blechami u psů a koček

Kromě běžných nepříjemných podráždění spojených s napadením mohou být blechy zodpovědné za kožní onemocnění vašeho domácího mazlíčka, jako je bleší alergická dermatitida (FAD) u psů a miliární dermatitida u koček. Také blechy přenášejí další parazity, včetně tasemnic. Kontrola zamoření blechami je důležitá pro zdraví vašeho mazlíčka a také snižuje problémy spojené s těmito parazity.

Tablety Capstar nemají vliv na blechy v prostředí domácího mazlíčka. Možná budete muset ošetřit více než jednou, protože nedospělé blechy v domácnosti a kolem ní se budou nadále vyvíjet v dospělce, kteří mohou znovu zamořit vašeho mazlíčka.

Kromě zabíjení dospělých blech pomocí Capstar můžete svému mazlíčkovi ošetřit inhibitor vývoje hmyzu, jako je PROGRAM Flavour Tabs, abyste zabránili a kontrolovali populaci blech. Informace o tom, jak používat tyto dva produkty společně k hubení dospělých blech a zabránění vylíhnutí bleších vajíček, naleznete v samostatné příloze PROGRAM Flavor Tabs/Capstar Tablets, která je součástí tohoto balení. Informace o tom, jak používat SENTINEL® (milbemycin oxim/lufenuron) Flavour Tabs® (pouze pro psy) s tabletami Capstar, získáte u svého veterinárního lékaře.

Následující diagram ilustruje životní cyklus blechy a kde tablety Capstar fungují:

Životní cyklus blechy

Blechy mohou být problémem, protože se tak rychle množí. Jedna bleší samička může za svůj život vyprodukovat až 2000 vajíček. Vajíčka se líhnou a mohou se vyvinout v dospělce během pouhých tří týdnů. Dospělé bleší samice se živí požitím krve z vašeho mazlíčka a následně kladou vajíčka, ze kterých vypadává srst vašeho mazlíčka. Během několika dní se z vajíček vylíhnou larvy a žijí nepozorovaně v okolí vašeho mazlíčka, jako je koberec, podestýlka a další chráněná místa. Bleší larvy roztočí kokon, a když jsou náležitě stimulovány, objeví se mladý dospělý blecha a skočí na vašeho mazlíčka, aby pokračoval v životním cyklu. Když se tyto nové blechy objeví na vašem mazlíčkovi, ošetřete je pomocí Capstar Tablets.

Máte-li po přečtení této přílohy nějaké otázky ohledně hubení blech nebo zdravotních problémů spojených s infestací blechami, poraďte se se svým veterinářem, který je odborníkem na zdravotní péči o vašeho mazlíčka.

Podmínky skladování

Skladujte při kontrolované pokojové teplotě, mezi 59° a 77°F (15°-25°C).

otázky? komentáře?

Zavolejte prosím na číslo 1-800-332-2761

Navštivte naši webovou stránku www.petwellness.com

Vyrobeno pro: Novartis Animal Health US, Inc.

Greensboro, NC 27408

NADA #141-175, Schváleno FDA.

Patent USA č. 5,750,548

©2008 Novartis Animal Health US, Inc.

Capstar, PROGRAM, SENTINEL a Flavour Tabs jsou registrované ochranné známky společnosti Novartis AG.

NAH/CAP-FMS/PI/30

2/08

SYSTÉM ŘÍZENÍ BLECH

Doplňkové informace o produktu

Informace pro dávkování koček

Tato příloha popisuje současné použití tablet PROGRAM® (lufenuron) Flavour Tabs® a Capstar® (nitenpyram) pro léčbu blech u koček a koťat.

Před dávkováním si prosím přečtěte příbalovou informaci obsaženou v každém balení, kde najdete úplné informace o jednotlivých produktech.

Varování

Není pro lidské použití. Uchovávejte tento a všechny léky mimo dosah dětí.

Pokyny

U koček a koťat je indikováno současné použití PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets k hubení dospělých blech a zabránění líhnutí vajíček. Účinky PROGRAM Flavour Tabs, které kontrolují bleší populace, a Capstar Tablets, které léčí napadení blechami, jsou kombinovány tak, aby poskytovaly SYSTÉM ŘÍZENÍ BLECH.

Krok 1: Ovládání

Podávejte PROGRAM Flavour Tabs jednou měsíčně, abyste potlačili bleší populace. PROGRAM Flavour Tabs obsahují lufenuron. Lufenuron kontroluje bleší populace tím, že brání vývoji bleších vajíček a nezabíjí dospělé blechy. Pokud má kočka v současné době napadení blechami, rychlejší úlevy lze dosáhnout přidáním přípravku Capstar k léčbě následujícím způsobem.

Krok 2: Zabijte dospělé blechy

Pokud je váš mazlíček v současné době napaden blechami, použijte tablety Capstar k hubení dospělých blech. Tablety Capstar obsahují nitenpyram a jsou účinné při léčbě napadení blechami. Nitenpyram začne zabíjet dospělé blechy do 30 minut po podání.

  • Podávejte Capstar tablety jednou týdně, dokud již nejsou pozorovány dospělé blechy.
  • V případě těžkého napadení blechami podávejte Capstar tablety dvakrát týdně, dokud již nejsou pozorovány dospělé blechy.
  • Podle potřeby mohou být podávány další tablety Capstar k usmrcení příležitostných dospělých blech získaných ze zamořeného prostředí.
  • Je důležité ošetřit všechny psy (viz zadní strana této přílohy) a kočky v domácnosti. Blechy se mohou množit na neléčených domácích mazlíčcích a umožňují přetrvávání zamoření.

Dávkování

Kombinace PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets by měla být podávána podle následujícího schématu. Před podáním kočku zvažte, abyste zajistili správné dávkování. Nepodávejte kočkám do 2 libry.

*Pokud jsou vidět dospělé blechy

** Kočky nad 15 liber. jsou poskytovány vhodné kombinace PROGRAM Flavour Tabs.

Nežádoucí účinky

Byly hlášeny následující nežádoucí účinky u koček po podání PROGRAM Flavour Tabs: zvracení, deprese/letargie, anorexie (ztráta chuti k jídlu), průjem, hyperaktivita, dušnost (namáhavé dýchání), pruritus (svědění kůže) a kožní vyrážky (vyrážka).

Jiná informace

Bezpečnost současného užívání PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets nebyla hodnocena u koťat mladších 7 měsíců.

Infestace blechami u koček

Kromě běžných nepříjemných podráždění spojených s napadením mohou být blechy zodpovědné za kožní onemocnění u koček, jako je miliární dermatitida. Blechy přenášejí i další parazity, včetně tasemnic. Kontrola zamoření blechami je důležitá pro zdraví zvířete a snižuje problémy spojené s těmito parazity.

PROGRAM Flavour Tabs narušují životní cyklus blech tím, že brání vývoji vajíček. Capstar Tablets rychle zabíjí dospělé blechy na kočce. Současné použití těchto dvou produktů poskytuje účinný systém ochrany proti blechám.

Následující diagram ilustruje životní cyklus blechy a kde působí kombinace PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablets:

Životní cyklus blechy

Jedna bleší samička může za svůj život vyprodukovat až 2000 vajíček. Vajíčka se líhnou a mohou se vyvinout v dospělce během pouhých tří týdnů. Dospělé bleší samice se živí požitím krve z domácího mazlíčka a následně kladou vajíčka, která shazují srst zvířete. Během několika dní se z vajíček vylíhnou larvy a žijí nepozorovaně v okolí zvířete, jako je koberec a podestýlka. Bleší larvy roztočí kokon, a když je vhodně stimulován, objeví se mladý dospělý blecha a skočí na zvíře, aby pokračoval v životním cyklu.

Máte-li po přečtení této přílohy nějaké dotazy týkající se souběžného používání PROGRAM Flavour Tabs a Capstar Tablet u vašich koček, zavolejte prosím Novartis Animal Health US, Inc. Veterinary Product Support na číslo 1(800)-332-2761.

co lisinopril dělá s vaším tělem

Podmínky skladování

Skladujte PROGRAM Flavour Tabs a Capstar tak, jak je popsáno na příbalových letákech jednotlivých produktů.

otázky? komentáře?

Zavolejte prosím na číslo 1-800-332-2761

Navštivte naši webovou stránku www.petwellness.com

Vyrobeno pro: Novartis Animal Health US, Inc.

Greensboro, NC 27408

NADA #141-205, Schváleno FDA.

Patent USA č. 5,750,548

©2008 Novartis Animal Health US, Inc.

Capstar, PROGRAM, SENTINEL a Flavour Tabs jsou registrované ochranné známky společnosti Novartis AG.

Hlavní zobrazovací panel

K léčbě oF blecha

zamoření psů a koček

Capstar®

(nitenpyram)

Pro Psy

A Kočky

2-25 liber

6 tablet

(11,4 mg nitenpyram)

RYCHLÉ JEDNÁNÍ

Začíná pracovat

Do 30 minut

Pro orální použití

jak změřit zakřivený penis

NOVARTIS

ZDRAVÍ ZVÍŘAT

NIC #141-175

Schváleno FDA

Produkt # 61011

Hlavní zobrazovací panel

K léčbě oF blecha

napadení psů

Capstar®

(nitenpyram)

Pro Psy

Přes 25 liber

6 tablet

(57,0 mg nitenpyram)

RYCHLÉ JEDNÁNÍ

Začíná pracovat

Do 30 minut

Pro orální použití

NOVARTIS

ZDRAVÍ ZVÍŘAT

NIC #141-175

Schváleno FDA

Produkt # 6102jeden

Capstar
tableta nitenpyram
Informace o produktu
Typ produktu OTC DROGA PRO ZVÍŘATA Kód položky (zdroj) NDC:58198-6101
Cesta administrace ÚSTNÍ Rozpis DEA
Aktivní složka/aktivní složka
Název složky Základ síly Síla
NITENPYRAM (NITENPYRAM) NITENPYRAM 11,4 mg
Neaktivní ingredience
Název složky Síla
MONOHYDRÁT LAKTÓZY
CELULÓZA, MIKROKRYSTALICKÁ
ŠKROB, KUKUŘICE
KOLOIDNÍ OXID křemičitý
STEARÁT HOŘEČNATÝ
Charakteristika produktu
Barva BÍLÁ (až světle žlutá) Skóre žádné skóre
Tvar KULATÉ (bikonvexní zkosené hrany) Velikost 6 mm
Příchuť Imprint Code RB;CG
Obsahuje
Obal
# Kód položky Popis balíčku
jeden NDC:58198-6101-1 1 BLISTROVÝ BALENÍ (1 BLISTROVÝ BALENÍ) v 1 KRABIČCE
jeden 6 TABLET (6 TABLET) v 1 BLISTRU
dva NDC:58198-6101-5 100 BLISTROVÝ BALENÍ (100 BLISTROVÝ BALENÍ) v 1 KARTONU
dva 1 TABLETA (1 TABLETA) v 1 BLISTRU
Marketingové informace
Marketingová kategorie Číslo přihlášky nebo citace monografie Datum zahájení marketingu Datum ukončení marketingu
ŽÁDNÝ NADA141175 20. 10. 2000
Capstar
tableta nitenpyram
Informace o produktu
Typ produktu OTC DROGA PRO ZVÍŘATA Kód položky (zdroj) NDC:58198-6102
Cesta administrace ÚSTNÍ Rozpis DEA
Aktivní složka/aktivní složka
Název složky Základ síly Síla
NITENPYRAM (NITENPYRAM) NITENPYRAM 57 mg
Neaktivní ingredience
Název složky Síla
MONOHYDRÁT LAKTÓZY
CELULÓZA, MIKROKRYSTALICKÁ
ŠKROB, KUKUŘICE
KOLOIDNÍ OXID křemičitý
STEARÁT HOŘEČNATÝ
Charakteristika produktu
Barva BÍLÁ (až světle žlutá) Skóre žádné skóre
Tvar KULATÉ (bikonvexní zkosené hrany) Velikost 11 mm
Příchuť Imprint Code HIH; CG
Obsahuje
Obal
# Kód položky Popis balíčku
jeden NDC:58198-6102-1 1 BLISTROVÝ BALENÍ (1 BLISTROVÝ BALENÍ) v 1 KRABIČCE
jeden 6 TABLET (6 TABLET) v 1 BLISTRU
dva NDC:58198-6102-5 100 BLISTROVÝ BALENÍ (100 BLISTROVÝ BALENÍ) v 1 KARTONU
dva 1 TABLETA (1 TABLETA) v 1 BLISTRU
Marketingové informace
Marketingová kategorie Číslo přihlášky nebo citace monografie Datum zahájení marketingu Datum ukončení marketingu
ŽÁDNÝ NADA141175 20. 10. 2000
Štítkovač -Novartis Animal Health US, Inc. (966985624)
Novartis Animal Health US, Inc.