Fanoušci Breaking Bad si brzy budou moci koupit Hankovo ​​pivo Schraderbrau z hitparády

Fanoušci Breaking Bad si brzy budou moci koupit Hankovo ​​pivo Schraderbrau z hitparády

POKUD milujete Breaking Bad téměř stejně jako své pivo, pak pro vás máme perfektní tip.

Podle herce Deana Norrise si fanoušci hitparády brzy budou moci vyzkoušet Hankovo ​​Schraderbrau.

Hankův Schraderbrau z hitparády Breaking Bad bude brzy na pultech

Snad jen skalní fanoušci kriminálního dramatu si vzpomenou, že už v sezóně 2 začíná Deanova postava, agent DEA Hank Schrader, vařit pivo doma.

Nyní se ale ležák stává realitou - a obvinění vedl sám herec.

Hvězda provedla spoustu výzkumů, včetně nalezení správného pivovaru a testování piva, aby se ujistila, že splňuje „hedvábnou dokonalost“ fiktivního piva.

Řekl Dean Vážený pan : „Jsem nadšený, člověče. Mluvili jsme o tom už dávno, ale nakonec to přijde. '

„Trvalo dlouho, než se našel správný pivovar. Věděl jsem, že když dám pivo, bude to hodně zkoumáno. Nechci, aby lidé chodili: `` Ach, to je kravina. ''

'Konečně jsme dostali ten, který vyrobil opravdu fantastické pivo.'

55letý Dean se spojil s kalifornskou Figueroa Mountain Brewing Co a na Instagram zveřejnil videa, která přivádí fanoušky do procesu vaření.

Hvězda, která v současné době hraje mafiánského bosse v seriálech Drápy TNT, řekla, že nechtěla, aby byl Schraderbrau jednoduše „trik“ a každý, kdo to ochutnal, to nazval „fantastickým“.

Prozradil také plány na výrobu dalších piv a dodal: „Nyní máme jeden styl, což je německý ležák ve stylu Märzen, a máme plány na zimní pivo, speciální styl„ Oktoberfest “, letní světlé pivo.

'Možná dokonce zapojíme mého kamaráda Gomie (agentka Gomez, Hankův partner ve hře Breaking Bad) a provedeme cervezu.'

Pokud jste fanouškem Breaking Bad a slintají vám sliny při pohledu na potopení studeného Schraderbrau, Dean dodal, že pivo bude v regálech koncem května.

Špatnou zprávou je, že to vypadá, že bude z velké části skladem v USA, ale bude také k dispozici online, takže stále můžete získat svůj hit.

Vaření má ABV 6,3%, takže možná nebudete chtít potopit příliš mnoho - nebo se můžete dostat do barového boje jako Hank níže.

Postava Deana Norrise, Hank Schrader, zahájí barový boj v sezóně 3 hry Breaking Bad

Breaking Bad vysílal pět sezón od roku 2008 do roku 2013 a viděl Waltera Whitea (Bryan Cranston), který se po zjištění, že má smrtelnou rakovinu, začal věnovat produkci krystalového pervitinu na podporu své rodiny.

Hank Schrader je agent DEA, který se snaží chytit nechvalně známého Heisenberga - Walterův alias - aniž by věděl, že je to vlastně jeho švagr.

Je široce uznávaný jako jeden z největších televizních pořadů všech dob a vedl ke spin-off Better Call Saul a filmu, který byl potvrzen v loňském roce.

Na vzniku piva se podílel Dean Norris, který hrál Hanka v hitové sérii

Deanova postava Hank začne vařit ležák doma v sezóně 2 show

Hank v show pronásleduje svého švagra produkujícího krystalový pervitin Waltera Whitea

Zveřejnil na Instagramu a vzal fanoušky do pivovaru

Prozradil, že pivo bude k dispozici online v létě