Nejlepší zdroje, abyste zůstali na vrcholu zpráv COVID-19

Nejlepší zdroje, abyste zůstali na vrcholu zpráv COVID-19

Důležité

Informace o novém koronaviru (virus, který způsobuje COVID-19) se neustále vyvíjí. Náš nový obsah koronavirů budeme pravidelně obnovovat na základě nově publikovaných recenzovaných nálezů, ke kterým máme přístup. Nejspolehlivější a nejaktuálnější informace naleznete na Web CDC nebo Rady WHO pro veřejnost.

Webové stránky pro kontrolu aktualizací

Nový koronavirus je hlavní novinkou po celém světě a příběh se neustále vyvíjí. V tak rychle se rozvíjejícím prostředí zpráv se média mohou snažit představit nejpřesnější a nejaktuálnější informace. Níže je uvedena řada webů, které pravděpodobně budou mít nejspolehlivější zprávy týkající se koronavirové choroby 2019 (COVID-19).

Odborníci budou sledovat na Twitteru

Jak se šíří COVID-19, šíří se také dezinformace o jeho původu, prevenci a léčbě prostřednictvím sociálních médií. Pokud však sledujete renomované zdravotnické a zpravodajské organizace na platformách sociálních médií, můžete mít nejspolehlivější a nejaktuálnější informace o viru na dosah ruky. Níže jsou uvedeny popisky Twitteru několika důvěryhodných zdrojů pro zdraví a shromažďování zpráv.

Zdravotnická organizace s

Zpravodajské organizace

Lékaři a odborníci na veřejné zdraví

  • Dr. Robert R. Redfield, ředitel CDC: @CDCdirector
  • VADM Jerome M. Adams, generální chirurg USA: @Surgeon_General
  • Dr. Stephen M. Hahn, komisař Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA): @SteveFDA
  • Oliver Morgan, ředitel globálního zdraví ve WHO: @OWMorgan
  • Tom Inglesby, ředitel School of Public Health ve společnosti Johns Hopkins: @T_Inglesby