Nejlepší cviky na hubnutí, hodnocené

Nejlepší cviky na hubnutí, hodnocené

Zřeknutí se odpovědnosti

Máte-li jakékoli zdravotní dotazy nebo obavy, obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče. Články o příručce pro zdraví jsou podepřeny recenzovaným výzkumem a informacemi získanými od lékařských společností a vládních agentur. Nejsou však náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

jablečný ocet na erektilní dysfunkci

Myšlenkou hubnutí je přívod kalorií versus výdej kalorií. Jednoduše musíte spálit více kalorií, než přijímáte, pokud chcete zhubnout, i když tento vzorec je složitější, než se někteří zdají. Kalorií, které spálíte během cvičení, je toho skvělým příkladem. Různá cvičení pomohou různým lidem zhubnout, jinak. Faktory, které hrají při hubnutí člověka, jsou hmotnost, pohlaví, věk a strava.

Pokud jde o cvičení, jedná se o konzistenci a intenzitu měřenou v metabolických ekvivalentech (MET, míra energetického výdeje na základě absorpce kyslíku). Všechny tyto věci ovlivňují, kolik kalorií člověk spálí z konkrétního cvičení, a tedy i to, jakou váhu z toho může potenciálně zhubnout.Velká část potenciálu úbytku hmotnosti u cvičení je dána principem FITT, kterým je:

  • Frekvence: Čím častější a důslednější jste, tím lepší výsledky budou.
  • Intenzita: Čím vyšší intenzita, tím více kalorií spálíte.
  • Čas: Čím déle trénujete, tím více kalorií spálíte.
  • Typ: Typ tréninku určuje počet spálených kalorií.

reklamaSeznamte se s plností —Nástroj pro správu hmotnosti očištěný FDA

Plenity je léčba pouze na lékařský předpis. Pro bezpečné a správné použití přípravku Plenity se poraďte se zdravotnickým pracovníkem nebo se obraťte na Návod k použití .

kolik je vám let, když váš penis přestane růst
Zjistit více

Ale velký faktor při určování nejlepších cvičení pro hubnutí závisí na osobě, která je dělá. Určitě vykonáte určité cvičení a dáte mu více svého času a energie, pokud vás to baví. Takže dva lidé, kteří mají mnoho stejných statistik, které určují kalorický výdaj, jako je hmotnost a výška, mohou mít úplně jiná nejlepší cvičení na hubnutí podle toho, co vlastně dávají přednost.Měli byste však také mít na paměti, že vaše strava je pro vaše výsledky velmi důležitá. Pokud nedostáváte správné makroživiny nebo makra (bílkoviny, tuky a uhlohydráty), které potřebujete - zejména po tréninku - může vám to unést práci, kterou jste během cvičení vložili. Pokud procházíte počtem doporučených maker, nedosáhnete požadovaných výsledků. Na konci dne je ztráta hmotnosti přibližně o kaloriích vs. Pokud přejdete na svá makra, přejdete na své kalorie. Je to stejný nápad, jen jiný měřicí systém.

Cvičení kalorií

Ačkoli to může být komplikovanější, jedním ze způsobů, jak vyhodnotit, která cvičení jsou pro hubnutí nejlepší, je určit, kolik kalorií spálí. To závisí na počtu MET, které každé cvičení vyprodukuje.

MET je množství kyslíku spotřebovaného v klidu, které odpovídá množství energie spálené v klidu. Například pokud cvičíte při intenzitě 4 METS, znamenalo by to, že spalujete 4krát více energie než při odpočinku. To by bylo považováno za střední intenzitu (3–6 METS je považováno za střední, 6 nebo více za vysokou intenzitu).

Cvičení s největším počtem MET budou cvičení s vyšší intenzitou. Nejste si jisti o MET vašeho tréninku? Můžete použít zkratku a přemýšlet o náboru svalů, který vaše cvičení vyžaduje. Při cvičení se chcete zaměřit na ty větší svalové skupiny, kterými jsou vaše glutety, kvadricepsy (čtyřkolky), záda, hrudník a hamstringy. Většina aerobních cvičení obvykle využívá většinu větších svalových skupin. Protože jsou větší a vynakládají více energie, spálí více kalorií.

Můžete však také efektivně využít standardní zdravotní pokyny. Pokyny se nezaměřují na počet spálených kalorií, ale spíše na to, jak dlouho byste měli cvičit a na intenzitu. Doporučuje se, abyste při aerobním tréninku měli alespoň 150 minut mírné aktivity týdně nebo 75 minut aktivity vyšší intenzity týdně. Pro silový trénink se doporučuje cvičit všechny hlavní skupiny alespoň dvakrát týdně.

Běh

Běh rychlostí 6 mil / h nebo 10 min. Míle produkuje 9,8 MET. I když lidé mají tendenci myslet na cyklistiku jako na vysoce intenzivní tréninkový režim, jog je ve skutečnosti účinnější pro hubnutí, protože získává více svalů, a proto spaluje více kalorií za stejnou dobu.

Cyklistika

Vnitřní cyklistika, jejíž hodnocení se pohybuje mezi střední a intenzivní intenzitou, produkuje 6,8 MET. Svaly v dolní části těla jsou větší než svaly ve většině horní části těla, takže spoléhání se na ně při cvičení je efektivní způsob spalování kalorií. I když, jak jsem již zmínil, jízda na kole stále spálí méně kalorií než běh, což může využívat horní a dolní část těla i svaly v celém kmeni.

bude viagra někdy volně prodejná

Intervalový trénink

Existuje několik typů intervalového tréninku s vysokou intenzitou (HIIT). Mnoho lidí zná intervaly sprintu, které jsou jednoho typu. Obvody mohou být dalším typem tohoto stylu tréninku, v závislosti na pracovní zátěži a dobách odpočinku je Tabata dalším. Tabata je typ HIIT tréninku, který se skládá z 8 sad cviků prováděných po dobu 20 sekund s 10 sekundovým odpočinkem mezi nimi. Ať už jste v tělocvičně na okruhu s kettlebell nebo na sprintu na běžeckém pásu, intervalový trénink musí mít krátkou dobu s vysokou intenzitou a minimálním odpočinkem. Variace tohoto stylu tréninku produkují přibližně 8,0 MET.

Křížový trénink

Křížový trénink je cvičební režim, který využívá různé způsoby tréninku k vytvoření dokonalejšího cvičebního režimu. Základním základem křížového tréninku je přepínání rutiny s různými režimy cvičení po celý týden. To by mohlo být skákání mezi odporovým tréninkem, pilates, aerobním cvičením a výcvikovým táborem. Cvičení tímto způsobem je tak efektivní, protože mnoho z těchto cvičení je činností s vysokou MET. A mnoho cviků v tréninkovém táboře, které používají vaši tělesnou hmotnost jako odpor, aby vám poskytly cvičení celého těla, jsou účinné, i když mohou mít menší dopad na lidi se společnými problémy. Příkladem toho mohou být horolezci, kliky, vzdušné dřepy a výpady na místě, protože využívají hlavní svalové skupiny a zvyšují vaši srdeční frekvenci.

Odporový výcvik

Cvičení s hmotností obecně spaluje nižší množství kalorií během jedné hodiny ve srovnání s kardiovaskulárním tréninkem (kardio) při podobné intenzitě. Účinek spalování kalorií ze silového tréninku však překračuje počet kalorií spálených v tělocvičně. Vaše svaly se po tréninku vzpírání opraví o další spalování kalorií, které kardiovaskulární trénink neodpovídá.

Ve své rutině budete také potřebovat činky nebo činky k budování svalů. Odporový trénink zvyšuje svalovou hmotu, zatímco kardio trénink ji může spálit. Štíhlá svalovina je metabolicky aktivnější než tělesný tuk. Pokud můžete trénovat s váhami na budování svalové hmoty a spalování tuků, spálíte každý den více kalorií, i když se vaše váha nezmění, protože váš metabolismus bude vyšší. Celkově je nejlepší zahrnout do cvičení rutinu jak kardiovaskulární trénink, tak silový trénink.