9 nejhorších amerických předělávek britských televizních pořadů

9 nejhorších amerických předělávek britských televizních pořadů

BRITSKÝ humor a kultura je docela jedinečná věc.

Je to často ponořené do sarkasmu a kulturních odkazů, které dávají smysl, pouze pokud jste byli podrobeni britskému životu po dlouhou dobu, což je něco, co má problém přeložit do jiných zemí.

Vezměte si například Ameriku. Existuje značné množství Ameriky, která miluje britský humor a drzost, ale aby se zaměřili na americkou masu, vedoucí televizních oddělení často předělávají britské pořady a ztlumují humor a styl, aby získali širší přitažlivost. To se málokdy daří.

Existuje zvláštní příklad, který porušuje pravidlo, například House of Cards, ale i když, když vezmete do kontextu rozdíl mezi érou a rozpočtem, je to o tolik lepší než originál?

Je divné, že nevidíme, jak se v Británii přepracovává mnoho amerických show? Většina předělaných filmů není to, co byste nazvali „vysokou kvalitou“, přičemž tituly jako Geordie Shore (remake Jersey Shore) a The Apprentice jsou „přednosti“.

Pojďme se tedy podívat na 9krát, kdy Amerika zničila britskou show.

9) Úřad

Začnu trochu kontroverzním názorem.

Jsem si vědom toho, že The American Office má ve Velké Británii obrovskou základnu fanoušků, ale držím se svého nitra a říkám, že originál Rickyho Gervaise je mnohem lepší.

jak dosáhnout toho, aby vyšlo hodně spermií

Britská verze se držela dvou sérií Rickyho Gervaise a formule Christmas Special, zatímco americká verze pokračovala devět sezón.

Americká kancelář nakonec vzala mistrovsky bezútěšný amelancholická atmosféra založená na Sloughu, zvýšila barevný jas, přidala příliš mnoho zany postav a postupem času ztratila všechny jemnosti, díky nimž byl originál tak jedinečný a srdečný.

8) Studené nohy

Když na britských obrazovkách na konci 90. let debutovalo na britských obrazovkách, nebylo nic, čím by se Cold Feet skutečně stalo průlomovým.

Ti, kdo to zpočátku sledovali, však byli závislí.

Proč tato komedie o nudných zaměstnáních a normálních vztazích funguje tak dobře? Obsazení.

Obsazení je tak velkým faktorem, proč dialog a vztahy fungují v Cold Feet, a to je něco, co je těžké replikovat.

Vstupte do Ameriky. Někteří vedoucí oddělení viděli úspěch britské show a mysleli si, že by byl skvělý nápad ji předělat v USA.

Rychle vpřed k blbosti s nulovou chemií a máte show, která pro svůj časový úsek vytvořila rekord v historicky nízkých hodnoceních.

7) Skiny

Na papíře by americká verze odvážné a ostré show Skins nebyla to nejhorší na světě.

Zaměřeno na správné publikum se správnou úrovní kulturních změn provedených ve scénáři a mělo by to být hit.

Po obrovské a nákladné kampani na MTV měla první epizoda slušnou sledovanost 3,26 milionu, ale poté už to šlo rychle na jih.

Inzerenti to považovali za příliš výstřední, ale fanoušci britského originálu si nemysleli, že je to dost rozumné. Bylo to uvízlé ve střední průměrnosti, která to nakonec zabila.

jak mohu zvýšit svou semennou tekutinu

6) Nejvyšší rychlost

Kde s tímto začít? I když může být těžké replikovat chemii Clarksona, Hammonda a Maye v britském Top Gearu, show byla stále zábavná.

Všichni jsme byli příliš zaneprázdněni debatami o tom, co je lepší pro The Grand Tour a nový Top Gear, všichni jsme tak nějak postrádali strašlivou americkou verzi.

Stačí se podívat na některé klipy Top Gear America na Youtube. Vsadím se, že to nevydržíš. Je to agónie.

5) Život na Marsu

Policejní detektivní show byla docela unavený žánr, ale přidání scénáře moderního detektiva, který byl sražen autem a vrácen zpět do 70. let, bylo dostatečně zajímavé, aby tato show opravdu fungovala.

K objasnění situace mělo dojít k tomu, že byl v „neklidném mrtvém“ policejním očistci. Zajímavé, že?

Amerika si to nemyslela. Místo toho bylo vysvětleno, že obě jeho reality časové osy byly vytvořeny na počítači na palubě vesmírné lodi na cestě na Mars.

Pěkná Amerika. Opravdu pěkné.

4) Fawlty Towers (americká verze - Payne)

Ano, nemůžu úplně uvěřit, že se také pokusili předělat tuto britskou klasiku.

Koho dostali, aby se zeptali na postavu Basila Fawltyho? Ano to je správně.

Je to ten chlap, který hrál zlého v Richie Richovi. “Řekl Nuff.

3) Muži se chovají špatně

Přehlídka o klucích, kteří se chovají jako plonkers, bude vždy žít nebo zemřít dialogem a obsazením.

Milý Martin Clunes a Neil Morrissey udělali veselý scénář.

co je přirozený booster testosteronu

Kdo byl v americké verzi? Rob Schneider. Rob… Schneider.

2) Spojka

Coupling byl vrh nešťastných, nešťastných zamilovaných kamarádů, kteří se nakonec pokoušeli spát jeden s druhým. V zásadě to byla britská verze Friends.

Co si tedy proboha Amerika myslela, když vzali show do USA ... Zatímco přátelé byli stále ve vysílání?

I kdyby přehlídka nebyla sprchou sh ** e, stále by nebyla schopná konkurovat jedné z nejúspěšnějších show v historii.

Pokud jste fanouškem britské verze Coupling, zkuste se podívat, jestli můžete sledovat pouze jednu epizodu americké verze.

Vsadím se, že 50 liber nemůžete.

1) Inbetweeners

Jedna z nejlepších, ne -li NEJLEPŠÍ komediální show, kterou Británie v posledních letech vytvořila, Přizdisvědové zasáhli akord prakticky s každým britským mládím.

Všichni jsme byli s děsivou přesností a vztahovatelností vrženi zpět do školního života.

Pamatuji si, že jsem viděl, že je na stole americký remake a každý z mých přátel souhlasil, že to nepůjde.

Nemýlili jsme se.

Americká verze odstranila veškeré kouzlo a realitu, díky které britská verze fungovala.

Nešlo o nadávky ani pití, v podstatě o něco, co dělá každý teenager, a vám zbude nudná nekompromisní komedie, která vás nerozesměje. Dobrá práce Amerika.

Jste fanouškem některé z amerických verzí? Které současné britské pořady by podle vás Amerika měla nechat na pokoji? Dejte nám vědět v komentářích.